20 c Alytus
Penktadienis, Birželio 5d.
SportasFutbolas
2019 Rugsėjo 27d.
0

G. Jarusevičius: „Kiekviena minutė – svarbi ir naudinga“ (ATNAUJINTA)

titleAlytiškis futbolo talentas G. Jarusevičius

Vilniaus „Žalgiris“ su 16-mečiu alytiškiu Gustu Jarusevičiumi 4:0 sutriuškino trijų Dzūkijos sostinės futbolo auklėtinių, Tado Labuko, Darvydo Šerno ir Tito Vitukyno, šiame sezone gelbėjamą Klaipėdos „Atlantą“.

63 minutę į aikštę įbėgęs ir antras rungtynes aukščiausioje Lietuvos futbolo lygoje žaidęs G. Jarusevičius. Progų turėjęs, tačiau jų šįsyk neišnaudojęs futbolininkas nesisieloja. Šalies vicečempiono, dabartinio turnyro lentelės lyderio Vilniaus „Žalgirio“ dublerių ekipoje Gustas jau yra įmušęs 5 įvarčius, laikas takliems smūgiams, matyt, ateis ir žaidžiant pagrindinėje komandoje.

„Laimėti ir gauti pusvalandį žaidybinio laiko – pasaka. Labai džiaugiuosi. Man kiekviena žaidimo minutė A lygoje yra labai svarbi ir naudinga“, –- džiaugiasi G. Jarusevičius, Alytuje  pirmuosius žingsnius futbole žengęs padedamas trenerių Povilo Baliukonio ir Šarūno Klimavičiaus, Vilniuje globojamas Remigijaus Klimavičiaus auklėtinio, žalgiriečių jaunimo ugdymo programos vadovo Žydrūno Grudzinsko, taip pat talkinamas laikinojo pagrindinės „Žalgirio“ komandos stratego Joao Luis Gouveia Martins.

„Mes žiūrime, kas mums gali padėti konkrečiose rungtynėse, ką turime ant atsarginių suolo ir kas tiktų konkrečiam varžovui. Aš labai tikiu šiais jaunais žaidėjais. Man jie išties patinka. Jie žaidė, nes šį kartą buvo to verti“, - pasitikėjimą G. Jarusevičiumi ir kitais augančiais Lietuvos talentais išsakė specialistas iš Portugalijos.

ATNAUJINTA

iš Švedijos (rugsėjo 29 d.), Danijos (rugsėjo 30 d.) ir Farerų Salų (spalio 2 d.). Šios
Visą straipsnį galite rasti https://www.futbolas.lt/naujiena/406801/lietuvos-u-17-rinktines-laukia-skandinaviskas-testas
iš Švedijos (rugsėjo 29 d.), Danijos (rugsėjo 30 d.) ir Farerų Salų (spalio 2 d.). Šios
Visą straipsnį galite rasti https://www.futbolas.lt/naujiena/406801/lietuvos-u-17-rinktines-laukia-skandinaviskas-testas

G. Jarusevičius pakviestas į Lietuvos U-17 futbolo rinktinę, kuri kovoja dėl patekimo į finalą, 2020 m. vyksiantį Estijoje. Dėl bilieto į tolesnį etapą lietuvaičiai Helsingborge (Švedija) susitiks Švedija (rugsėjo 29 d.), Danija (rugsėjo 30 d.) ir Farerais (spalio 2 d.).


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Tėvo diena | Mano aktyvus tėtis