-3 c Alytus
Trečiadienis, Gruodžio 2d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūraTechnologijos
2019 Rugsėjo 26d.
0

Turizmo dieną po Alytų: išmaniai ir savarankiškai

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Rugsėjo 27-ąją minima pasaulinė turizmo diena. Alytaus turizmo informacijos centras (TIC) kviečia į savarankišką išmaniąją ekskursiją.

Parsisiuntę mobiliąją aplikaciją „Visit Alytus“ (ją galima rasti „App store“ ir „Google play“ parduotuvėse) – gausite asmeninį gidą keliaujant po Alytų trimis maršrutais.

Pirmasis maršrutas – pažintinis, antrasis – skirtas objektams, susijusiems su meilės istorijomis,  trečiasis – dviratininkams.

Ekskursijos laikas – nuo 9 iki 16 val. (kada kam patogiau).

Pasirenkate vieną iš trijų maršrutų, keliaujate juo mobiliosios programėlės su audio gidu pagalba.

Prie bet kurių 5 maršruto objektų pasidarote asmenukes, baigę ekskursiją užsukate į Alytaus TIC, veikiantį prie pat Senamiesčio skvero (S. Dariaus ir S. Girėno g. 1-33) ir parodote asmenukes arba Alytaus TIC facebook paskyroje, pamėgę puslapį, nuotraukomis pasidalinate skelbimo komentaruose.

10-ies pirmųjų lauks vertingi prizai.

Jei tarp savarankiškai norinčių leistis į ekskursiją bus tokių, kurie įtartinai vertina visokias naujoves – jie galės keliauti lankstinuko „Pėsčiomis po Alytų“ pagalba, kurį ras Alytaus turizmo informacijos centre. Po ekskursijos sugrįžus į turizmo informacijos centrą, jų lauks 3 klausimai, teisingai atsakius ir prizas.

Turizmo diena pasaulyje minima jau 40 metų (nuo 1979 m.)., kasmet turi savo temą, šiemetinė – „Turizmas kuria darbo vietas ir geresnę ateitį“.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt