25 c Alytus
Sekmadienis, Birželio 7d.
SportasKrepšinis
2019 Rugsėjo 25d.
2

„Dzūkų“ taškus Klaipėdoje pelnė vos 6 žaidėjai

titleAgnetos Mikelionytės nuotr.

Alytaus „Sintek-Dzūkija“ patyrė pirmą pralaimėjimą naujame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezone.

Prieš naująją alytiškio Žygimanto Janavičiaus komandą, Klaipėdos „Neptūną“, išvykoje Valdemaro Chomičiaus auklėtiniai priešinosi beveik visų rungtynių metu.

Prieš lemiamą mačo atkarpą dar pirmavo 64:57, tačiau sustojo, paskutiniame ketvirtyje teįmesdami 3 taškus ir pralaimėjo 67:74.

„Sintek-Dzūkiją" į priekį tempė pakylėtai rungtyniavęs Paulius Danisevičius (18 taškų), 17 taškų pridėjo Artūras Jomantas, 10 - amerikietis Adrian Bowie, po 8 - Egidijus Dimša ir Mindaugas Sušinskas, 6 - Gediminas Žalalis.

Alytaus ekipos gretose taškus Klaipėdoje „darė" tik 6 krepšininkai.

Be taškų liko ne tik alytiškiai Tomas Pačėsas jaunesnysis ir Martynas Pocevičius, tačiau ir „Sintek-Dzūkijos" serbas Radoslav Pekovič bei amerikietis Logam McLane, o dar vienas JAV krepšinio atstovas Gabe DeVoe susitikimui registruotas nebuvo.

10 taškų į „dzūkų" krepšį įmetė praėjusiame sezone Alytuje, o šiame Klaipėdoje rungtyniaujantis jaunasis talentas Matas Jogėla, Ž. Janavičius prie „Neptūno“ pergalės prisidėjo 4 taškais, o rezultatyviausi uostamiesčio ekipoje buvo po 11 taškų surinkę žaidėjai - amerikietis Darrin Dorsey, Tomas Delininkaitis ir Simas Galdikas.


Naujausios žinios

Komentarai

2
Komentuoti
Alytiškis2019-09-26
Nesuprantu,kam LKLe laiko Pačėsuką,jis išviso ne LKL lygio žaidėjas,pusė komandos žaidėjų išviso atkabinti reikia,geras žaidėjas iškarto daro taškus,o kiti niekam verti suoliuko šildytojai,Pačėsai: leisk savo sūnelį į RKL ar NKL žaisti,tai ten žaizdamas gal tobulės,kam jį laikyti Dzūkijoje,jis taip iki senatvės prasėdės ir liks niekam tinkamas lūzėris,nes kolkas LKL tikrai ne jo lygiui
Klaipedskas2019-09-25
Persilaužimas įvyko kai Chomičis Pačėsiuką išleido į aikštę. Tai šiandien Chomičius du kartus sugrybavo. Pirmą kartą tarybos posėdyje, o antrą su keitimais.
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Tėvo diena | Mano aktyvus tėtis