25 c Alytus
Sekmadienis, Birželio 7d.
SportasKrepšinis
2019 Rugsėjo 22d.
0

„Kibirkšties“ klube – keturios Dzūkijos sostinės krepšinio auklėtinės

titleS. MikelionytėAugusto Didžgalvio nuotr.

Vilniaus „Kibirkštis“, kuriai šiame sezone gausiai atstovaus ir Alytaus krepšinio auklėtinės, iškovojo pirmąjį apdovanojimą.

Jūratės Daktaraitės ir Angelės Rupšienės vardo turnyrą Druskininkuose Lietuvos atstovės pradėjo pergale 72:46 prieš Nur Sultano (Kazachstanas) „Astana tigers“. Prie pergalės alytiškė Saulė Mikelionytė prisidėjo 5 taškais.

„Kibirkštis“ 70:66 įveikė Gdansko (Lenkija) „Politechniką“ ir nors paskutinę kovą 62:68 pralaimėjo Liepojos (Latvija) LSSS (S. Mikelionytė – 2 tašk., 3 rez. perd.), užėmė pirmąją vietą ir laimėjo turnyrą Druskininkuose.

Be S. Mikelionytės Vilniaus „Kibirkšties“ klubui atstovaus dar 3 Dzūkijos sostinės krepšinio auklėtinės.

Dublerių komandoje „Kibirkštis-VKM“ rungtyniaus Alytaus krepšinio auklėtinė, Europos U-16 čempionato sidabro laimėtoja Gerda Raulušaitytė ir šios rinktinės kandidatė Amalija Pašajevaitė, praėjusio sezono MKL U-16 čempionate rinkusi po 18 taškų ir atkovodavusi po 9 kamuolius.

„Kibirkšties“ klubo jaunimą treniruos bene garsiausia ne tik Alytaus, tačiau ir Lietuvos krepšininkė, Europos čempionė Jurgita Štreimikytė-Virbickienė, anksčiau rungtyniavusi Lietuvos, Italijos, JAV, Prancūzijos ir Rusijos aukščiausių lygų komandose.

„Kibirkštis-VKM“, kaip ir pagrindinė komanda, kovos aukščiausioje Lietuvos moterų krepšinio lygoje. Pastarojoje ši jaunimo komanda pakeis praėjusio čempionato staigmena tapusią, pagrindinę „Kibirkštį“ pusfinalyje sensacingai įveikusią ir sidabrą laimėjusią, tačiau prieš šį sezoną veiklą sustabdžiusią Ukmergės „Vilkmergę“.

„Kibirkštis-VKM“ rungtyniaus tik Lietuvos lygoje, o pagrindinė komanda „Kibirkštis“ – ir Baltijos čempionate, kur be mūsų šalies komandų dar žais 3 Latvijos ir 2 Estijos ekipas.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Tėvo diena | Mano aktyvus tėtis