-273.15 c Alytus
Sekmadienis, Gegužės 31d.
SportasKrepšinis
2019 Rugsėjo 20d.
0

Naujame sezone Alytui atstovaus „Sintek–Dzūkija“

title

Generalinį rėmėją prieš pat startą Lietuvos krepšinio lygos (LKL) naujame čempionate paskelbė Alytaus viešosios įstaigos „Dzūkijos sportas“ komanda „Dzūkija“. Šiuo vardu nuo įsikūrimo ir debiuto 2012 m. NKL basivadinusi ekipa LKL žais kaip „Sintek-Dzūkija“.

„Sintek Co.Ltd.“ yra 2005 m. Ankaros (Turkija) kultūriniame ir finansiniame centre Çankaya įkurta cemento pramonės, šilumos gamybos iš atliekų ir kitų projektų bendrovė. Jos vardu praėjusiame sezone pasivadino potencialia kandidate į LKL vadinta Jonavos ekipa. Pastaroji, iš NKL kviesta į aukščiausią divizioną, prašyta pakeisti Kėdainių „Nevėžį“, šios galimybės atsisakė.

„Sintek“ su Rimanto Grigo treniruota ir alytiškio krepšininko Granto Vasiliausko atstovauta „Sintek-Jonava“ praėjusiais metais pasirašė dviejų sezonų rėmimo sutartį.

Kiek sezonų „Sintek“ rems Alytaus komandą kol kas neskelbiama, tačiau, pasak „Sintek-Dzūkijos" vyriausiojo trenerio Valdemaro Chomičiaus, generalinio rėmėjo atėjimas ir parama bus ypatingai svarbi kylant LKL lygiui, stiprėjant komandoms ir augant konkurencijai dėl kiekvienos aukštesnės vietos.

Naujoji „Sintek-Dzūkija“ LKL čempionate startuos pirmadienį susitikimu su Kėdainių „Nevėžiu“. Alytaus komandai tai bus 7-as iš eilės sezoną aukščiausioje šalies krepšinio lygoje.

Dzūkijos sostinei iki „Dzūkijos“ ir „Sintek-Dzūkijos“ LKL čempionate anksčiau atstovavo komandos „Alytus“ ir „Alita“, abi savo istoriją baigę bankrotais.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt