1 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
VideoreportažaiLaisvalaikis ir kultūra
2019 Rugsėjo 20d.
5

Rotušės aikštėje – 30 nuotakų (©️ VIDEOREPORTAŽAS)

title

Ketvirtąjį dešimtmetį Alytaus miesto teatralai pradeda sezono šūkiu „Vedu tave su meile. Teatras“. Todėl Rotušės aikštėje pasirodymą surengė trisdešimt nuotakų suknelėmis pasipuošusių merginų. Tarp jų – ir Alytaus teatro trupės aktorės, ir direktorė Inesa Pilvelytė, o taip pat – ir naujoji meno vadovė, „Auksinio scenos kryžiaus“ laureatė Andra Kavaliauskaitė.

Miesto savivaldybei priklausantis teatras sezoną pradeda spektakliu „Freelanceriai“, laukia ir daugiau naujų pastatymų, o šeštadienį teatro mylėtojams – visa kultūrinių renginių pakuotė: nuo 7 valandos vakaro iki 7 ryto vyksianti „Commoona“ su dviem dešimtimis renginių už vieną bilietą, kurių kiekis, deja, ribotas.  

Spalis bus skirtas vaikams. Tarptautinio teatrų festivalio programa vaikams „Cometa“ rengiama spalio 10-12 dienomis, kuomet mažuosius teatro žiūrovus pakvies spektakliai, kūrybinės dirbtuvės, o mokytojus, tėvelius ir visus besidominčius vaikų ugdymu suburs apskritojo stalo pokalbiai „Apskrita cometa“. Pamatyti spektaklius galima pasinaudojus šalyje veikiančia kultūros paso programa.

Tradiciškai pilkokas lapkritis šiemet bus itin spalvingas.

Lapkričio 8-24 dienomis žiūrovams bus pristatoma itin dosni ir kokybiška „Commedia" programa.

Po sėkmingų Alytaus miesto teatro gastrolių bei tarptautinių ryšių užmezgimo, festivalis pristato bene geriausius Lietuvos teatruose sukurtus spektaklius bei svečius iš Meksikos, Estijos, Rumunijos, Danijos.

Pirmą kartą festivalyje laukiama svečių bei tarptautinių festivalių organizatorių, teatrų vadovų ir režisierių iš Pietų Korėjos, Sakartvelo, Irano, Vokietijos, Jungtinių Arabų Emyratų, Lenkijos, Baltarusijos, Ukrainos, Rusijos, Serbijos.

Smagu, kad juda ne tik teatro kultūros „importas" Alytun, tačiau ir „eksportas" užsienin. Panašu, kad Alytaus miesto teatras kaskart tampa žinomas ne tik vietos scenose – Rumunijoje vykusiame festivalyje rodytas iš Alytaus kilusio režisieriaus Alberto Vidžiūno režisuotas spektaklis „Ne vaikų žaidimai“ buvo pripažintas geriausiu. Gerų atsiliepimų iš teatrofilų sulaukta ir Sakartvelo, kur Alytaus teatralai parodė to paties alytiškio režisieriaus pastatymą „American dream“.


Naujausios žinios

Komentarai

5
Komentuoti
to Praeivis2019-09-23
Na jo....matomai taip grožį supranta jų skystos galvelės.
Praeivis2019-09-23
Tfu. Teko eiti tuo metu aikste , tai apsaugok viespatie nuo tokio vaizdo , senes - teatro aktores bei teatro administracijos darbuotojos , vestuvinemis sukniomis uzsimove plaikstesi. Gerbkite sio grazaus , mielo drabuzio paskirti, ivaizdi.
nu jo2019-09-22
nuo jusu abieju apsaugok Dieve, ne nuotaku :D
He he he2019-09-22
Pusė ten jų "apsaugok dieve".
ALGIS2019-09-21
cia ta priekyje ta gal uosve ar taip pat nuotaka .apsaugok dieve
traffix.lt