-4 c Alytus
Trečiadienis, Gruodžio 2d.
VideoreportažaiSportasFutbolas
2019 Rugsėjo 20d.
18

DFK „Dainava“ Alytuje neįkando lygos lyderiams (©️ VIDEOĮRAŠAS. SANTRUMPA)

titleK. D. RonningstadAgnetos Mikelionytės nuotr.

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos rungtynėse Alytuje susitiko vietos DFK „Dainava” ir čempionato lyderis „Džiugas”. 

Pirmoje dzūkų ir žemaičių akistatoje Telšiuose užtikrintai (3:0) laimėjo šeimininkai, tad Dzūkijos sostinėje dainaviškiai siekė revanšo.

DFK „Dainavos” starto vienuoliktuke į aikštę įbėgo 8 Alytaus futbolo auklėtiniai.

Vyresniesiems Linui Savastui ir Oskarui Lukošiūnui talkino 6 futbolo akademijos „Dainava" auklėtiniai – vartininkas Airidas Mickevičius, žaidėjai Ignas Baranauskas, Vakaris Kalėda, Nedas Labukas, Alanas Marčiukaitis ir Martynas Vasiliauskas.

Dainaviškių gretose vienas atsakingiausių sezono rungtynių pradėjo ir 3 legionieriai – Alytaus sirgaliams jau pažįstami kolumbiečiai Jose Luis Balanta, Mena Cuesta Vicente ir naujokas iš Rusijos Dmitrij Dmitruk (g. 1997 m.).

Pirmame kėlinyje vyko permaininga kova daugiausia aikštės viduryje, ypatingų gaisrų nekilo nė prie vienų vartų, tačiau kiek grėsmingesnės buvo svečių atakos.

Antrojo kėlinio pradžioje alytiškiai turėjo progą pasižymėti iš standartinės situacijos, bet nesėkmingai. Po kelių minučių vartininkas buvo nuginkluotas, bet ne svečių, o šeimininkų. Po staigaus perdavimo iš krašto smūgiu beveik nuo 11 m žymos tai padarė Erikas Vainoras.

DFK „Dainavos” strategas Kim Daniel Ronningstad antroje susitikimo pusėje atliko tris keitimus.

Vietoje D. Dmitruk įbėgo Andrius Kazakevičius, N. Labuką pakeitė kitas „Dainavos" akademijos auklėtinis Renatas Banevičius, o I. Baranauską – legionierius iš Japonijos Daiki Jahana.

Dainaviškiai iki dvikovos pabaigos kūrė progas, apsisaugojo nuo grėsmingų „Džiugo“ išpuolių, tačiau varžovams neįkando ir savo įvarčio nepelnė nei per pagrindinį, nei per teisėjo Mindaugo Jackaus pridėtą laiką, o tai buvo 2 pralaimėjimas iš eilės ir iš viso 9-asis šiame sezone.

Su 12 pergalių, vieneriomis lygiosios ir 37 taškais DFK „Dainava“ išliko toje pačioje vietoje, 4-5 pozicijas toliau dalinasi su „Vilniaus Vyčiu”.

Rungtynių Alytaus „Dainava” - Telšių „Džiugas” videotransliacijos įrašas:

FcTables.com

Naujausios žinios

Komentarai

18
Komentuoti
Ku2019-09-23
Daukšys ten baisu.
Gedas2019-09-22
Ar norvegas yra geras treneris, ar spardyt daiktus yra gerai, ar jis turi kategorija? Ar lietuvis Norvegijoj taip galetu, bet esme kur saziningiausi Alytaus zmones pasamde nieka, cia kaip fūristas be teisiu
Taip 2019-09-22
Nieko baisaus neyvyko. Aukštyn galvas ir pirmyn. Už Dainavą. Sėkmės Dainavai ir svekatos žaidėjams ;-))
Asilui Ha2019-09-22
Asilėli priė ko čia Daukšys??? Kad Dainava pralaimėjo 0-1 Kodėl Daukšio nekaltinat kaip vidzgiris 1-8 gauna? Kaltinkit SRC specelistus su A ir pro kategorijom kad jaunimas žaist gali tik antroj lygoj. Gaila vaikinukų kuriuos tik taip paruošė, šitiė specelistai :-((((((((((((
Jaska 2019-09-22
Tai kad net Dainavoj nėra nei viėno auklėtinio šitų trenerių su kategorijom. Tai ka šitiė ponai treniravo, gal ne fotbolą?????
Fanukas2019-09-22
Geriau norvegas be kategorijos, nei nemokšos Sinkė Koha ar Makštė su kategorijom. Išvis šituos strategus senai reikėjo atleist, bet matyt Alytaus valdininkams reikalingi. Ne dėl futbolistų ugdymo o dėl pinigėlių išsigryninimo per sporta. Gėda gėda tokiėms trenerems su kategorijom.
Šaras2019-09-22
Nusiraminkit jūs su savo trenerių kategorijom. Susitvarkėt pas Stankų kategorijas, o net vaikų treniruoti nesugebat.
Futbolas2019-09-22
Ko cia kliedit gerai ta dainava zaidzia gerai kad ir vidzgiris yra gal kita met susigrazins alutiskius vidzgiris kur uz sila zaidzia bus geresni rezultatai kiek maciau stankevicius 13ivarciu atmanavicius 4 strauka4 neblogaindar juda tada pirmoij antroij lygoij bus ka ziureti sekmes fuleje be to sile yra stanke stanke2 strauka atmanavicius gavenas manau vidzg antroij lygoij sustiprintu dar ir deividas kumeta ir ivanauskas kybuose saununkad yra zaidziwnciunalytiskiu skirtingose lugose super dainava dar yra laiko medalem
Demaskuoti2019-09-21
Tegul parodo vikingo kategorija, jau ir durnam aisku, kad ne Baliukonis treneris
Ha 2019-09-21
Čia nieks nemiršta, bet tokios šiknos nikam nereik
Cha cha cha2019-09-21
Nenumirkit Vidzgiriokai, tokios jūsų fubolo, tokios šiknos, tokio dugno niekur nematęs.
Negerai2019-09-21
Dvi varžybas pralošti iš eilės
Ha2019-09-21
Daukšys pažysta tik tada kaip viskas liuks būna o kaop hujova jis ne prie ko.
Landsbergis2019-09-21
Nei vieno ziurovo nebuvo?
Aktoriai2019-09-20
Pseudo treneris klūpo ant vejos, o iš tribūnu leidziasi Daugsysz. Tai arba Daugsysz nepazysta Baliukonio arba ...
Jo2019-09-20
Treneris norvegas iš žuvies fabriko neturintis jokios licencijos o federacijoje apiforminta Baliukonio licencija ar ne vice prezidente Daukšį.
Gedas2019-09-20
Visa sezona durninam Lff, musu treneris vikingas Baliukonis
Valdas2019-09-20
Strategas Baliukonis ar tas norvegas be Uefa kategorijos?
traffix.lt