16 c Alytus
Pirmadienis, Liepos 13d.
AlytusVerslas
2019 Rugsėjo 18d.
4

Rudenį Alytuje nevyks nei „Dzūkų turtų“, nei „Bobų vasaros“ mugės

titleRamūno Bielevičiaus nuotr.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai (VPPAR) informuoja, kad šiemet tradicinė šventė „Dzūkų turtai“, kuri buvo numatyta spalio 5 d. Alytuje, neįvyks.

Rūmai informavo šventės dalyvius – verslininkus, kad, išanalizavę esamą mugės organizavimo darbų situaciją, turi konstatuoti, jog dėl žmogiškojo faktoriaus Alytaus filiale būtinos veiklos mugei organizuoti neatliktos.

Informacija pateikta savivaldybėms, seniūnaičiams bei kitoms institucijoms ir rūmų partneriams.

VPPAR atsiprašo mugės dalyvių, svečių bei partnerių ir sieks užtikrinti, kad po pokyčių Alytaus filiale, kokybiškos veiklos rūmų nariams ir Alytaus bendruomenei bus vykdomos laiku.

Rūmai supranta prisiimtus įsipareigojimus – suorganizuoti kokybišką šventę Alytaus gyventojams bei užtikrinti mugės dalyviams potencialių klientų skaičių, todėl yra priversti atšaukti renginį.

„Dzūkų turtai“ – viena seniausių mugių Alytuje, sumanyta apskrities viršininko administracijoje, ilgą laiką jos ir organizuota. Iš apskrities šventės rengimą perėmė ir daugelį metų tęsė ilgametis VPPAR Alytaus filialo vadovas Robualdas Ambroževičius.  

Atšaukta buvo ir VPPAR anksčiau rengta pavasasario mugė.

Rūmai prieš keletą dienų informavo, kad  darbiniai santykiai su filialo vadove Lina Sosunovičiene – jau nutraukti, kad ji atšaukta ir iš Alytaus regiono plėtros tarybos, vietinės veiklos grupės ir kitų projektų.

Beje, šį rudenį neįvyks ir pirmą kartą Alyuje organizuoti mėginta mugė „Bobų vasara“, priežastis – per mažas prekybininkų kiekis.

Per keletą metų pagrindinėmis mugėmis Alytuje tapo Kauno bendrovės „Festivus“ rengiamos vadinamosios didžiosios rudens, Kalėdų ir pavasario šventės.


Komentarai

4
Komentuoti
Na2019-09-29
Kam nepatinka ir maišo Alytaus "prekybcentriai" - varykite į kaimus. Ten daug erdvės ir platūs horizontai...
kaimietis2019-09-20
Šūkis - kiekvienam alytiškiui po prekybcentri, jau įgyvendinta.
alytiškė2019-09-19
labai teisingai daro, o kam Alytuj ko nors reikia, svarbu prekyscentrių pilni kampai. Argi kas kaimiečiams daugiai reikalinga.?
Ambrozius2019-09-18
Būna, kad ir gudri višta subinę nusidilgina
traffix.lt