19 c Alytus
Antradienis, Rugpjūčio 4d.
DzūkijaAktualijos
2019 Rugsėjo 16d.
1

Per savaitgalį netekote elektros? (TEL. 1852)

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Gūsingas vėjas, vyravęs savaitgalį ir prognozuojama nerimsiantis artimiausiomis dienomis, daro įtaką ir elektros skirstymo tinklui, tačiau tik miškingose vietovėse. Ant elektros linijų virstant medžiams, ar jų šakoms, nutraukiamos elektros oro linijos.

Energijos skirstymo operatorius (ESO) Alytausgidas.lt naujienų portalui patvirtimo, kad Alytaus regione per savaitgalį (rugsėjo 14-15 d.) elektros nutrūkimų būta, tačiau jų skaičius nebuvo didesnis ar kažkuo išsiskiriantis, nei įprastą darbo dieną, esant įprastai elektros skirstymo tinklo apkrovai.

ESO skaičiuoja, kad per savaitgalį, iki šio ryto, be elektros įvairiais laiko tarpsniai buvo kiek daugiau nei 1,5 tūkst. klientų. Elektros nutrūkimai galėjo tęstis nuo keleto iki kelių dešimčių minučių, priklausomai koks gedimas buvo fiksuotas.

ESO specialistai budi ir yra pasirengę šalinti gedimus visą parą, klientai raginami apie dingusią elektrą pranešti nemokamu telefonu 1852. 

ESO atsiprašo klientų dėl galimai patiriamų nepatogumų.


Komentarai

1
Komentuoti
Fazė2019-09-16
Gyvename kaip aborigenai. Vėjukas stipresnis papūtė ir jau sėdime tai be elektros tai be ryšio. Ačiū Dievui, kad ne karas. o tai vėl grįžtume prie balanos gadzynės.
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Lietuvaičiai „Lai skamba dainos Lietuvoj“
  • Žydiška gatvelė