11 c Alytus
Penktadienis, Rugsėjo 18d.
VideoreportažaiDzūkijaVerslasTransportasRėmėjų turinys
2019 Rugsėjo 14d.
4

„Skulas“ prie Alytaus atnaujino degalinę ir atidarė parduotuvę (©️ VIDEOREPORTAŽAS)

titleNuotraukų galerija

Beveik metus trukę projektavimo ir statybų darbai šalia Alytaus esančioje „Skulo“ degalinėje – baigti. Architektai išnaudojo buvusių garažų patalpas, darbo turėjo ir profesionalūs dizaineriai.

Šeštadienį oficialiai atidaryta ir atnaujinta degalinė, ir moderni parduotuvė. Ji –  gerokai didesnė nei iki rekonstrukcijos. Čia galima įsigyti priemonių automobiliui, užkandžių ir gėrimų kompleksų.

„Skulo“ tinklo degalinėse – viena mažiausių kuro kaina Alytuje, o kuro kokybė abejonių nekelia. Kad tai bene pigiausiai degalus pardavinėjanti kolonėlė ne tik Alytuje, tačiau ir Dzūkijoje, sutinka ir kalbinti vairuotojai.

Atidarymo proga atsinaujinusiame „Skule“ – nemokama kava ir degalai sumažinta kaina. Pavyzdžiui, dyzelinas šeštadienį pardavinėjamas po 1,04 Eur, o dešrainis su „Cola-Cola“ už 2 eurus. Be to – perkant 10 plovyklos žetonų – vienas nemokamas: tai – nauja pradėta taikyti kompleksinių prekių įsigijimo paslauga, kurią nuo šiol taikys „Skulas".

Įskaitant degalinę ir automobilių plovyklas, „Skulas" šiuo metu valdo keturis objektus Alytuje. Įdomu, kad Dzūkijos sostinėje ir yra labiausiai išplėtotas šios Vilniuje registruotojas įmonės plovyklų ir degalinių tinklas.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

4
Komentuoti
Šopieris2019-09-14
Geriausios kainos EMSI degalinėje
a2019-09-14
yra kas komentuoti
Fil2019-09-14
Galėtų mieste patogesnėje vietoje pastatyti neapsimoka važiuot toli
Draiveris2019-09-14
Geriausia kuro kaina Alytuje
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Alytus2020
  • Rudens lygė