18 c Alytus
Trečiadienis, Liepos 8d.
AlytusSveikata
2019 Rugsėjo 13d.
0

Alytaus MRSC patalpose plečiamas slaugos skyrius

title

Buvusiose Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro (MRSC) administracinėse patalpose vyksta remonto darbai – tvarkoma elektros instaliacija, vėdinimo, vandentiekio ir kanalizacijos sistemos, tinkuojamos sienos. Netrukus bus pakeista grindų danga, sumontuotos naujos durys, o sienos perdažytos naujomis spalvomis.

Remontuojamas Alytaus medicininės reabilitacijos ir sporto centro patalpas apžiūrėjo Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė.

„Slaugos poreikis jaučiamas, jis ypač padidėja šaltuoju metų sezonu. Siekiame alytiškiams teikti kokybiškas socialines paslaugas, mažinti eiles, trumpinti laukimo laiką, todėl slaugos paslaugų plėtra yra aktuali ir svarbi. Pagal finansines galimybes stiprinsime ir plėsime ir slaugos, ir ilgalaikės socialinės globos paslaugas“, – apie slaugos paslaugų  poreikį sakė mero pavaduotoja.

Pasibaigus remonto darbams Alytaus MRSC administracijos darbuotojai į patalpas, kuriose anksčiau dirbo, nebesugrįš – jose įsikurs Slaugos skyrius.  4 palatose, kurių kiekvienoje bus įrengti sanitariniai mazgai, bus slaugoma 11 ligonių.

MRSC direktorė Irma Maskeliūnienė tikisi, kad šių patalpų remontą Alytaus butų ūkio darbuotojams pavyks užbaigti iki šių metų pabaigos, o kitų metų pradžioje naujose palatose jau bus slaugomi ligoniai. Pasak direktorės, iki šiol centre buvo įkurtos 55 slaugos vietos, augant poreikiui, vietų skaičių  buvo nuspręsta padidinti iki 66.

Be Alytaus MRSC slaugos paslaugos yra teikiamos Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninėje. Čia įrengta apie 60 slaugos vietų.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt