17 c Alytus
Penktadienis, Birželio 5d.
DzūkijaVerslas
2019 Rugsėjo 11d.
0

Vėl įkliuvo kontrabandininkas iš Alytaus rajono

title

Pasieniečiai su įkalčiais pričiupo Alytaus gyventoją. Ne pirmą kartą valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnams įkliūvantis vyras šįkart gabeno 2 tūkstančius pakelių cigarečių.

Sekmadienį paryčiais savo atsakomybės ruožą tikrinę VSAT Varėnos rinktinės Kabelių užkardos pasieniečiai ties Varėnos rajono Musteikos kaimu pastebėjo įtartiną vyrą su nešuliais. Buvo akivaizdu, kad jis čia nužymėtoje valstybės sienos apsaugos zonoje buvo be privalomo VSAT leidimo.

Nešiką pasieniečiai sulaikė vos už 40 metrų nuo Lietuvos ir Baltarusijos sienos. Paaiškėjo, jog dokumentų neturėjęs vyras gabeno juoda polietileno plėvele aptrauktus ryšulius. Juose rasti 2 tūkst. pakelių cigarečių „Minsk Capital“ su baltarusiškais akcizo mokesčio ženklais.

Kabelių pasienio užkardos pareigūnai greitai nustatė, jog sulaikytasis yra jiems gerai pažįstamas 28 metų Alytaus rajono gyventojas. Šį vyrą VSAT pareigūnai birželio mėnesį taip pat buvo sulaikę Kabelių užkardos ruože ir tąkart jis taip pat nešėsi 2 tūkst. pakelių cigarečių.

Dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką Kabelių užkardos pareigūnai pradėjo administracinę teiseną. Už šį nusižengimą Alytaus rajono gyventojui teismas skirs baudą nuo 5 tūkst. 200 iki 6 tūkst. eurų.

Be to, vyras turės atsakyti už pasienio teisinį režimą reglamentuojančių teisės aktų pažeidimą.

Po apklausos Alytaus rajono gyventojas paleistas. Rūkalų nešikas turės atvykti į Alytaus apylinkės teismo Varėnos rūmus, kur bus nagrinėjama jo byla.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Tėvo diena | Mano aktyvus tėtis