4 c Alytus
Šeštadienis, Gruodžio 5d.
Laisvalaikis ir kultūraTechnologijos
2019 Rugsėjo 11d.
0

„Prisijungusi Lietuva“: alytiškiai kviečiami į biblioteką, „Kaimynadienį“ ir mugę (ATNAUJINTA)

titleVeiksmas Likiškėlių progimnazijos stadioneAsociatyvi nuotr.

Daugiau kaip 60 procentų darbo ieškančių Alytaus miesto gyventojų stokoja kompiuterinio raštingumo. Tai atskleidė atlikta analizė.

Nepaisant išvystytos ryšių infrastruktūros Lietuvoje, kai internetu gali naudotis beveik 99 proc. Lietuvos gyventojų, tyrimai rodo, kad interneto vartotojų skaičius atsilieka.

Užimtumo tarnybos atlikta darbo rinkos tendencijų stebėsenos analizė atskleidė, kad beveik du trečdaliai (apie 60 proc.) darbo ieškančių žmonių Lietuvoje stokoja skaitmeninių įgūdžių.

Ilgametis Lietuvos viešųjų bibliotekų draugas asociacijos „Langas į ateitį” kartu su partneriais kviečia įsilieti į nacionalinį projektą „Prisijungusi Lietuva“, kuris skirtas visiems Lietuvos gyventojams, norintiems išmokti ir pagilinti savo skaitmenines žinias, efektyviai, saugiai, atsakingai bei kritiškai naudotis informacinėmis technologijomis bei internetu ir e. parašo teikiamomis galimybėmis.

Alytiškiai kviečiami atvykti į artimiausią biblioteką ir ieškoti projekto „Prisijungusi Lietuva“ arba rugsėjo 13 d., penktadienį, 16 val. susitikti „Kaimynadienyje“ Likiškėlių progimnazijos stadione (Likiškėlių g. 12) ir sužinoti apie siūlomas iniciatyvas bei galimybes.

ATNAUJINTA

„Prisijungusi Lietuva“ kvies susitikti ir rugsėjo 14 d, šeštadienį, nuo 12 val., Stepono Dariaus ir Stasio Girėno vyksiančioje rudens mugėje. Pokalbiui jus kvies Vytenis Pauliukaitis, pasakosiantis, ką pats veikia internete ir kaip tai palengvina jo kasdienybę.

Internetinio turinio kūrėjas Gediminas Gabalis, geriau žinomas kaip Vėjas, dalinsis patarimais, kaip „susidraugauti“ su išmaniosiomis technologijomis ir internetu. Renginio metu su Vyteniu ir Vėju galėsime ne tik nusifotografuoti fotobūdelėje ir iš karto gauti nuotrauką, bet ir užsiregistruoti į nemokamus „Prisijungusi Lietuva“ skaitmeninio raštingumo mokymus artimiausioje bibliotekoje.

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt