19 c Alytus
Penktadienis, Rugsėjo 25d.
VideoreportažaiEismasTransportas
2019 Rugsėjo 10d.
4

Ar būtų kam mokėti taršos mokestį? Alytuje patikrinti automobiliai – stebėtinai ekologiški

titleNuotraukų galerija

Antradienį Alytuje, Kauno gatvėje, policijos pareigūnai stabdė automobilius, o aplikosaugininkai tikrino jų taršumą.  

Per pusantros valandos buvo patikrintos kelios dešimtys automobilių ir nė vienai transporto priemonei nenustatytas didesnis nei leistinas anglies monoksido arba CO kiekis. Tuo tarpu Aplinkos ministerija vis garsiau kalba apie galimą automobilio taršos mokestį.

CO patikra, kurią vykdė aplinkosaugininkai – paskutinė šiais metais Dzūkijos sostinėje. Panašią tikrintojai žada surengti ir Druskininkuose.

Ankstesnio patikrinimo metu, kuris Alytuje vyko birželį, iš pusšimčio patikrintų automobilių leidžiamas normas viršijo vos vienas. Įdomu tai, kad tuomet automobilis buvo pakankamai nesenas, iki dešimties metų, todėl aplinkosaugininkai teigia, kad naujesnė transporto priemonė – dar ne mažesnės taršos garantas.

Pagal galiojančią tvarką, jeigu išmetamųjų dujų kiekis – didesnis nei leidžiama, transporto priemonės savininkai netenka techninės apžiūros talono, o bauda gali siekti ir 300 eurų, be to – tokia transporto priemonė negali dalyvauti eisme.

 

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

4
Komentuoti
Nesamone 2019-09-10
Gali net nezinodamas vazinet su netvarkinga masina. Kai technikine ejau viskas buvo gerai o dabar nedumina bet vienas purkstukas blogai dirba ir gali virsyt normas nors ir nedumina. Tai nesamone atimt technikine.
Alytiškis2019-09-10
Reikia ne stovėti ir stabdyti visas išeilės,o po miestą pasivažinėti,pamatei dūmijantį ir sustabdei patikrinimui,nes šiandiena pervažiavau miestą,tai gal 10 tokių juodais dūmais mačiau
Fil2019-09-10
Už ką mokesti, jei mašinos neteršia?
Dūmtraukis2019-09-10
Jūs geriau pensijas padidinkite, ekonomiką kelkite, darykite viską, kad sugrįžtų emigrantai, nekaišioję savo tų į išmetimą. Švaruoliai atsirado...
traffix.lt