18 c Alytus
Penktadienis, Rugsėjo 25d.
AlytusVerslasTechnologijos
2019 Rugsėjo 9d.
5

Baldininkų kompetencijos vejasi užsakovų poreikius

title

Viena didžiausių baldų ir jų komponentų gaminimo įmonių Alytuje, bendrovė „Sofa brands“, vykdo darbuotojų kvalifikacijos kėlimo projektą.

„Šiuo metu, praėjus vieneriems metams, mokymuose jau dalyvavo apie 200 įmonės darbuotojų“, - Alytausgidas.lt naujienų portalui patvirtino bendrovės vadovas Saulius Bitinas. Pasak jo, norėdami išlikti Didžiosios Britanijos rinkos lyderiais, „Sofa brands“ klientai nuolat tobulina gaminius, diegia naujas technologijas, todėl džiugu, kad užsakovų poreikius vejasi ir įmonės darbuotojų kompetencijos.

Iš viso per trejus Europos sąjungos finansuojamo projekto metus ketinama apmokyti 350 darbuotojų, panašiai tiek šiuo šiuo metu joje ir dirba.
D. Britanijos baldų įmonių grupei „Sofa brands international“ priklausantis, buvusių „skydinių“ namų teritorijoje veikianti bendrovė„Sofa brands“ pastaraisiais metais demonstruoja dešimtmilijoninius pardavimus.

Vidutinis gamyklos Alytuje darbuotojo atlyginimas bruto („ant popieriaus“) – kone trečdaliu didesnis už Lietuvos vidurkį – 1 tūkst. 166 Eur, tiek uždirba ketvirtadalis „Sofa brands“ darbuotojų, dar vienas ketvirtadalis gauna nuo 932 Eur, o likusieji du ketvirtadaliai – nuo 760 ir iki 760 eurų, kas sudaro 999,49 Eur dydžio atlyginimų medianą (t.y. vidurinį skaičių grupės skaičių).


Komentarai

5
Komentuoti
ALA2019-09-11
nejuokaukit su tokiais gal siuveju atlyginimais? visada viska ima bendru katilu,bet ne ant ariamu zmoniu.Ten reikia tikrai patikros ir geru suprantanciu vadovu
truba2019-09-10
kas ant popieriaus, tai dalini per puse ir apytiksliai gausi kiek į rankas. vidutinis atlyginimas Lietuvoje yra apie 800 į rankas, taip , kad debesis čia kažkokius rašo
Darbuotoja2019-09-10
Iš kur toki skaičiai šešti metai dirbu net apie tokius skaičius kurie parašyti llieka tik svajonėse su dideliu klaustuku ar kada nors taip bus. 500 šimtus gauti reikia tiesiog arti kad užsidirbti.
nejuokinkit2019-09-10
tai gal ir paprastos siuvejos tiek uzdirba ....nuo kada tokie atlyginimai
nemėgstantis pasakų2019-09-09
kodel nepasirašo kas šitos pasakos autorius? o šiaip labai reiktų ten STT apsilankymo, ir visa juodoji buhalterija išplauktų bėgtų Bitinas neatsisukdamas... laukiam STT apsilankymo...
traffix.lt