-1 c Alytus
Ketvirtadienis, Gruodžio 3d.
Laisvalaikis ir kultūraVerslas
2019 Rugsėjo 9d.
8

Tatuiruotininkui iš Alytaus – tarptautinis įvertinimas

titleNuotraukų galerijaBaltijos tatuiruočių festivalyje įvertintas alytiškis tatuiruotininkas E. Kazlauskas (nuotraukoje – kairėje)

Geriausios realistinės tatuiruotės diplomu Baltijos tatuiruočių festivalyje įvertintas meistras Evaldas Kazlauskas iš Alytaus.

Jotvingių gatvėje, savo įkurtoje „No limit tattoo“ studijoje, dirbantis kūrėjas „Baltic tatto covention“ 3-iosios vietos diplomu buvo apdovanotas už originalų komiksų superherojaus Deadpool atvaizdavimą.

Kaune vykusiame tatuiruočių festivalyje E. Kazlauskas dalyvavo kartu su daugiau kaip 100-u meistrų iš daugiau nei 10-ies pasaulio šalių.

Fotogalerija


Komentarai

8
Komentuoti
Gintaras2020-03-06
No limit tattoo evaldas daro tragiskai...
valio2019-09-11
Surugeliai kokie ???? taip, tattoo ne rubas, bet kai zinai, ko nori, tai ir problemos nera. O jei ka ir lazeriu galima nuimt kitaip negu jus piktus ir pagiezingus. Saunuolis, dar lyg Rammsteinai antram plane ????????
AS2019-09-10
ot tai garbe-lekit dabar visi "peckeliotis"...Ateis laikas-gailesites.Tatuiruote -ne rubas,nenusirengsit.
Jurate2019-09-09
Gera zinoti,kad Lietuvoje taipogi tattoo meistru yra pripazintu visame pasaulyje.
Alytus2019-09-09
Šaunuolis,nuostabus darbai! Rekomenduoju!???? žmonės nebūkite tokie kaimiečiai ir pasidžiaukite kartu :) lietuva baigia degraduoti per tokius depresininkus kaip jus su savo blogom nuotaikom ir visada neigiamais komentarais,tai yra graudu,eikit uzsiimkit kuom nors.. pavydas? Dėl ko? Eikit dirbti aferu nesuke ir nevaidine kokie jus esate ,,achujieni" su nuomuotu mersu ir lazda rankoi ,su vaidinimais nieko nepasieksit ,eikit ka nors gero padaryti ,o ne sedekit ir bumbėkit ,kai pasieksite kaška va tada ir rašykite:)
N2019-09-09
Straipsnis apie nieką. Nejuokinkit, su tokiais užsakomaisiais straipsniais. Nežino kaip reklamuotis???? geriausia reklama darbai kur vaikšto žmonės sugadintas kūnais ????
MrTominis2019-09-09
Saunuolis! Pagarba ;)
Simona 2019-09-09
Šaunuolis sveikinimai sekmes toliau:)
traffix.lt