2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
DzūkijaLaisvalaikis ir kultūra
2019 Rugsėjo 6d.
1

„Būtent!“: diskusijų festivalyje Birštone – šimtai pranešėjų ir tūkstančiai klausytojų

titleNuotraukų galerija

Birštono kurorte prasideda tikras diskusijų maratonas – dvi dienas čia vyks diskusijų festivalis „Būtent!“ – verslo, mokslo, kultūros, nevyriausybinių organizacijų, politikos atstovų ir kitų visuomenės narių susitikimas, į kurį, planuojama, susirinks per 8 tūkst. dalyvių. Trečius metus organizuojamo renginio lankytojai galės rinktis iš daugiau nei 100 diskusijų, kuriose dalyvaus virš 350 pranešėjų – įvairių sričių atstovų – iš Lietuvos ir užsienio.

Kiekviena festivalio erdvė – „Kurianti Lietuva“, „Ateities Lietuva“, „Inovacijų Lietuva“ ar bet kuri kita iš dešimties renginio erdvių – po savo stogu glaus temiškai tai erdvei artimas diskusijas.

Šeštadienio programoje garsiai skambės verslo tvarumo tema.

Atviros Lietuvos fondas klaus, kaip kurti gerovės Lietuvą, jei kas penktas šalyje skursta.

Diskusijų maratoną įveikti padės partnerių organizuojamos pramogos, žadančios nekasdieniškų patirčių: galimybė įvertinti saugos diržų reikšmę pabuvus automobilio apsivertimo imitavimo įrenginyje, interaktyvūs žaidimai, padedantys pažinti ne tik Birštoną, bet ir save, proga geriau susipažinti su plastiko perdirbimo procesu.

Vakarais festivalio lankytojų laukia kino filmų peržiūra po atviru dangumi, Vido Bareikio koncertas, teatro „Kitas kampas“ improvizacijų šou. Čia taip pat veiks ir pašnekesių kavinė „Laisvos ausys“, kurioje kiekvienas festivalio dalyvis taps ir istorijų pasakotoju, ir jų klausytoju – laisvomis ausimis.

Renginys draugiškas šeimoms su vaikais ir augintiniais: kol tėveliai dalyvaus diskusijose, mažuosius festivalio lankytojus nuo trejų metų Vaikų erdvėje prižiūrės profesionalūs animatoriai. Vyresniems vaikams rengiama atskira programa. O keturkojai augintiniai vandens ir jiems skirtų skanėstų ras būtent jiems skirtoje erdvėje.

Fotogalerija


Komentarai

1
Komentuoti
ALGIS2019-09-07
o ka tos grotos reiskia pries zenkla juk ten nera kalejimo
traffix.lt