14 c Alytus
Penktadienis, Rugpjūčio 7d.
Lazdijai
2019 Rugsėjo 6d.
0

„Dainavos“ ekrane – filmas šeimai, drama ir „siaubiakas“

title

„Dainavos“ kinas, atlikęs patalpų remonto darbus, skelbia naują repertuarą ir rugsėjo 6 – 12 dienomis rodo filmas visai šeimai, dramą bei „siaubiaką“.

•    13.00 ir 15.30 PIKTIEJI PAUKŠČIAI. FILMAS 2 – animacinis lietuviškai dubliuotas filmas visai šeimai
•    17.45 GIMTINĖ (N-13) – drama (lietuviškas)
•    20.00 TAS: ANTROJI DALIS (N-16) – siaubo filmas

PIKTIEJI PAUKŠČIAI. FILMAS 2

Nugalėję žaliąsias kiaules, norėjusias pavogti paukščių kiaušinius, Raudonukas, Čakas ir Bomba mėgaujasi savo naujuoju didvyrių ir gelbėtojų statusu. Nugalėtos kiaulės gyvena netolimoje saloje ir, vadovaujamos savojo karaliaus, kurpia vis naujus keršto prieš paukščius planus.
Tačiau viskas pasikeičia, kuomet iškyla netikėta grėsmė iš ne per toliausiai esančios trečiosios salos. Pasirodo, tame ledo kampelyje jau daugybę metų gyvena paslaptingas purpurinis paukštis Zeta, kuriam iki gyvo kaulo įgriso nuolat kalenti snapu iš šalčio ir jis nusprendžia pasidairyti naujų namų. Žinoma, ne draugiškai, o pasitelkęs visą savo išmonę ir naujausius karinius išradimus. Atsiradus naujam priešui, paukščiai ir kiaulės privalo bent laikinai užmiršti savitarpio nesutarimus ir susivienyti prieš bendrą grėsmę.

GIMTINĖ

Lietuvos žiūrovai pirmieji pamatys išeivijos lietuvio, režisieriaus Tomo Vengrio vaidybinį ilgametražį kino filmą „Gimtinė”. Šis filmas – bene pirmasis bandymas mūsų kine pažvelgti iš laiko ir gyvenimo patirties atstumo į atkurtosios Lietuvos nepriklausomybės pradžią.

Pagrindinė filmo herojė Viktorija, nukritus geležinei uždangai ir Lietuvai atgavus nepriklausomybę, grįžta į gimtinę drauge su Amerikoje gimusiu sūnumi Kovu. Ji nori atsiimti savo tėvo žemę. Šioje kelionėje į kaimą, ją lydi buvęs mylimasis. Atvykusi į sodybą, Viktorija randa vargingai gyvenančias šeimas, ji ir jos palydovai turi nuspręsti, kaip toli yra pasirengę žengti, kad susigrąžintų savo praeitį.

„Žinau, kokią galią žmonėms turi praeitis, ypač tiems, kurie paliko savo namus. Tiems, kurie padarys bet ką, kad sugrįžtų į savo gimtinę”, - sako režisierius.

„Gimtinė" – tai filmas apie nesamo rojaus paieškas. Toks rojus gali egzistuoti tik mūsų svajonėse. Kartėlio, ironijos ir nostalgijos kupinus įdėmius Viktorijos ir jos dvylikmečio sūnaus žvilgsnius į šią istoriją palydi ir pasakojimas apie judviejų brandą.

TAS: Antroji dalis

Šio pagal vieną šiurpiausių Styveno Kingo romanų sukurto filmo pirmojoje dalyje bendromis pastangomis nugalėję klouną Penivaisą, nedideliame JAV Derio miestelyje gyvenantys septyni bičiuliai („Nevykėlių klubas“) pamažu užmiršta kraupiosios vasaros siaubus. Tačiau Penivaisas jų niekuomet neužmiršo.

Praėjus 27-eriems metams, klounas vėl sugrįžta terorizuoti Derį. Pajutę nepaaiškinamą trauką, jau suaugę „Nevykėlių klubo“ nariai taip pat sugrįžta namo, kur jų laukia lemiama akistata su savo vaikystės siaubais ir keršto ištroškusiu kraupiuoju Penivaisu.
Suaugusius „Nevykėlių klubo“ narius antroje dalyje vaidina tokios žvaigždės kaip James McAvoy, Jessica Chastain, Bill Hader ir kiti.

Bilietus įsigyti www.kinasdainava.lt arba „Dainavos“ kino teatro kasoje kasdien 12-21.30 valandomis.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žydiška gatvelė