16 c Alytus
Penktadienis, Birželio 5d.
SportasKrepšinis
2019 Rugsėjo 4d.
1

„Dzūkijoje“ – Sakartvele pasižymėjęs amerikietis

titleNuotraukų galerijaBuvęs naudingiausias Sakartvelo superlygos žaidėjas A. M. Bowie

Naujam startui Lietuvos krepšinio lygoje besirengiančią „Dzūkiją“ papildė dar vienas amerikietis. Prie Alytuje po peržiūros likusių JAV atstovų Gabe DeVoe ir Logan McLane prisijungė 30-metį neseniai atšventęs 189 cm ūgio gynėjas Adrian Michael Bowie.

Kaip informuoja krepšinio skautas Dimitri Čelidze, pastaruosius du sezonus A. M. Bowie žaidė Sakartvelo (Gruzijos) superlygoje ir užsirekomendavo kaip vienas iš bronzą iškovojusios Tbilisio „Mgzavrebi-Armia“ komandos lyderių. Amerikietis praėjusiame sezone vidutiniškai rinko per 20 tašk.,  atliko po 6,4 rezultatyvaus perdavimo ir tapo naudingiausiu ne tik savo komandos, tačiau ir lygos žaidėju.

Į Sakartvelą A. M. Bowie atvyko prieš tai rungtyniavęs įvairių lygių komandose Ispanijoje (Alikantėje, Granadoje ir Kordoboje), Vokietijoje (Herteno „Hertener Loewen“), o profesionalo karjerą mėgino pradėti Lenkijoje (Starogrado  „Polpharma“), tačiau buvo priverstas grįžti į JAV. Čia studijų laikais krepšininkas laiką daugiausia leido ant Marilendo universtiteto ekipos parketo.

„Dzūkijoje“ gausėja ne tik amerikiečių, tačiau ir lietuvių krepšininkų. Rugsėjo 6-osios draugiškame susitikime su Bertranžo (Liuksemburgas) BBC „Sparta Bartreng“ Alytaus komandos sudėtyje turėtų žaisti ir vietos sirgaliams gerai pažįstamas aukštaūgis (206 cm) 34 m. amžiaus Egidijus Dimša.

Pirmose kontrolinėse „Dzūkijos“ rungtynėse komandos sudėtyje buvo šie lietuviai – Paulius Danisevičius, Artūras Jomantas, Lukas Kvedaravičius, Tomas Pačėsas jaunesnysis, Martynas Pocevičius, Mindaugas Sušinskas ir Gediminas Žalalis. Be lietuvių ir amerikiečių Alytaus komandoje dar yra trys buvusios Jugoslavijos atstovai – 25 metų amžiaus  216 cm ūgio centras Radoslav Pekovič iš Serbijos, iki 214 cm ūgtelėjęs 20-metis Ibrahim Mulaomerovič iš Bosnijos ir Hercegovinos bei vienas iš pagrindinio stratego Valdemaro Chomičiaus asistentų – Nikola Vasilev iš Šiaurės Makedonijos.

Fotogalerija


Komentarai

1
Komentuoti
GRUZIJA2019-09-06
G R U Z I J A ... tik lietuva gali tokius besmegeniskus pavadinimus sugalvoti
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Tėvo diena | Mano aktyvus tėtis