6 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
Alytaus rajonas
2019 Rugsėjo 3d.
0

Tęsiamas bendradarbiavimas su pataisos namais

titleAlytaus rajono savivaldybės meras A. Vrubliauskas ir Alytaus pataisos namų direktorius G. Lepiochinas pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Jos pasirašyme dalyvavo vicemerė D. Kitavičienė ir administracijos direktorė G. Jociunskaitė, Alytaus pataisos namų direktoriaus pavaduotojas R. Markauskas ir patarėja S. Buzaitienė

Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas ir Alytaus pataisos namų direktorius  Genadijus Lepiochinas pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl nuteistųjų darbinių įgūdžių ir integravimo į visuomenę stiprinimo.

Pataisos ir Pusiaukelės namuose gerai besielgiantys nuteistieji bus kviečiami savanoriškai tvarkyti  rajono aplinką, dalyvauti aplinkos tvarkymo talkose, akcijose, padėti sutvarkyti savivaldybei priklausančias patalpas ir teritorijas prieš ir po įvykusių rajono renginių, švenčių.

Numatyta gerai besielgiančius nuteistuosius kviesti ne tik dirbti, bet ir  į savivaldybės sporto, kultūros renginius, kitas veiklas. Savivaldybė ieškos galimybių įdarbinti juos Alytaus rajono įmonėse, suteikti pataisos namams patalpas seminarams ir konferencijoms.  

Pasak Alytaus rajono mero A. Vrubliausko sutartis su pataisos namais naudinga,  ypač nuteistiesiems, nes sudarydami sąlygas savanoriškai dirbti seniūnijose, renginiuose, dalyvauti kitose veiklose, padedama bausmę atliekantiems ir besiruošiantiems į laisvę nuteistiesiems integruotis į visuomenę, gerinami, stiprinami darbiniai įgūdžiai.

Dėl nuteistųjų darbinių įgūdžių ir integravimo stiprinimo sutartis tarp Alytaus rajono savivaldybės ir Alytaus pataisos namų buvo pasirašyta 2017 metais vieneriems metams. Bausmes atliekantys vyrai dirbo seniūnijose. Kadangi bendradarbiavimas pasiteisino, šiemet savivaldybės taryba nusprendė sudaryti neterminuotą sutartį.

Bendradarbiavimo sutarties pasirašyme dalyvavo Alytaus rajono vicemerė Dalia Kitavičienė ir administracijos direktorė Gintarė Jociunskaitė, Alytaus pataisos namų direktoriaus pavaduotojas Raimundas Markauskas, patarėja Sonata Buzaitienė.

Alytaus rajono savivaldybės informacija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt