19 c Alytus
Šeštadienis, Rugpjūčio 15d.
AlytusVerslas
2019 Rugsėjo 3d.
4

Pasirašyta sutartis su „Koslita“

title

Antradienį Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis pasirašė investicijų sutartį su UAB „Koslita“. Šios įmonės planuose – sandėliavimo paskirties pastato statybos, kuriose bus vykdomos logistikos bei buitinės chemijos produktų sandėliavimo paskirties veikla ir sukurtos 5 naujos darbo vietos.

Logistikos ir sandėliavimo paskirties pastatas bus statomas pramonės parko teritorijoje 1,94 ha žemės sklype esančiame Fortų g. 2. Gavus statybos leidimą UAB „Koslita“ įsipareigoja ne vėliau, kaip per 36 mėnesius pradėti vykdyti  logistikos ir buitinės chemijos produktų sandėliavimo veiklą. Projektui numatomos 363 tūkst. Eur investicijos.

„Žiūrėdami labai toli, nematome kas vyksta labai arti. Šiandien džiaugiamės, kad Alytaus įmonė investuoja ir toliau Alytuje, plėsdama savo veiklą ir gamybą, o mes galime kaip miestas prisidėti su reikalingų sklypų plotais, ir komunikacijomis.  Savivaldybės ir mūsų miesto įmonių bendradarbiavimas kuria naujas darbo vietas, kas mus ir yra svarbiausia šią kadenciją“,– teigia Alytaus miesto savivaldybės meras N. Cesiulis.

Bendrovės atstovai džiaugiasi, kad sutartį pasirašyti pavyko pakankamai greitai, bei vertina palankų Alytaus miesto požiūrį į investuotojus.

Viena didžiausių Lietuvoje kosmetikos ir buitinės chemijos produktų gamintoja UAB „Koslita“ Alytuje savo veiklą vykdo beveik 27 metus.

Pagrindinis bendrovės veiklos principas – aukštos kokybės, efektyvūs reikalingi mūsų buičiai, šalies ūkiui bei pramonei buitinės chemijos produktai ir kosmetikos gaminiai pagaminti iš ekologiškų žaliavų su vaistažolėmis, vitaminais ir kitais natūraliais priedais. Šiuo metu bendrovėje dirba 103 darbuotojai.


Komentarai

4
Komentuoti
huh2019-09-05
gerai praplaus pinigus
Pamenu2019-09-04
nors intensyviai savo prekę,indų ploviklį,siūlė "Koslita",tačiau pasirinkome kito gamintojo prekes,kurios daug kokybiškesnės ir "švaresnės".
Uk2019-09-04
Kiek dziaugsmo 5 naujos darbo vietos,
ten šrotas2019-09-03
ten visiškas šrotas,ten vienas ir taspats,tik etiketės kitas prilipdo kilimam valiklis,ar šampūnas ir panašiai
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žolinė Pivašiūnuose