15 c Alytus
Penktadienis, Liepos 3d.
Rėmėjų turinys
2019 Rugsėjo 3d.
0

Riebių plaukų priežiūra: kokias priemones pasirinkti?

title

Gražūs ir sveiki plaukai pabrėžia kiekvieno žmogaus įvaizdį, todėl ypatingai svarbu skirti pakankamai laiko jų priežiūrai. Ar žinote, kaip tinkamai rūpintis savo plaukų sveikata ir išvaizda? Kaip teisingai trinkti plaukus? Kad ir koks jūsų plaukų tipas būtų, svarbiausia atrasti teisingas geros kokybės priemones. Skirkite tam užtektinai dėmesio ir rinkitės jums tinkamus šampūnus bei kitus svarbius produktus internetu. Svarbu turėti omenyje, kad tinkama priežiūra prasideda nuo pačių paprasčiausių dalykų.

Beveik kiekvienas susiduria su tam tikromis plaukų bėdomis. Daugelio puikiai žinoma problema, kurią patiria tiek moterys, tiek vyrai - greitai besiriebaluojantys plaukai. Kaip tokius plaukus prižiūrėti?

Kodėl plaukai riebaluojasi? 

Jeigu plaukai ėmė riebaluotis netikėtai, vertėtų pagalvoti apie sveikatos sutrikimus, kurie galėjo įtakoti šią problemą. Galbūt sutriko skydliaukės veikla, medžiagų apykaita ar pakenkė patirtas stresas. Plaukų silpimą, greitą riebalavimąsi ir kitas problemas gali sukelti ir vitaminų trūkumas organizme. Šiuo atveju ypatingai reikšmingi B grupės vitaminai. Jeigu reikia, nevenkite pasikonsultuoti su savo darbą išmanančiais žmonėmis ir apsilankykite pas gydytoją arba paprašykite patarimo vaistininko, kuris padės jums parinkti tuo metu tinkamiausias priemones. 

Kitaip yra, jei jūsų galvos oda riebi visuomet. Paprastai, jei jūsų veido oda linkusi riebaluotis, neišvengsite problemų ir su plaukais. Tokiu atveju belieka tinkamai juos prižiūrėti ir naudoti kokybiškus produktus.

Svarbiausia tinkamai parinktas šampūnas

Dažniausiai tiems, kurių plaukai linkę riebaluotis, patariama neplauti galvos per dažnai. Geriausia plaukus trinkti iki trijų per savaitę arba bent kas antrą dieną. Tačiau šis pasiūlymas nėra visiems lengvai pritaikomas. Svarbu atsižvelgti į asmeninius poreikius. Dažnai ne tik norima, bet ir reikia atrodyti tvarkingai bei švariai, todėl dauguma yra tiesiog priversti plaukus plauti dažniau nei derėtų. Tuomet svarbu rinktis riebiems plaukams skirtus, švelnius šampūnus. Vertingas patarimas - riebių plaukų šampūną keisti su normaliems plaukams skirtais šampūnais. Verta išbandyti mažo rūgštingumo šampūnus ir tuos, kurie sudėtyje turi baltojo molio.  

Plaukus plaukite taisyklingai 

Šampūnu plaukus trinkti reikėtų du kartus. Pirmuoju plovimu pašalinsite nešvarumus, o antrasis kartas padės atsiskleisti naudojamų priemonių savybėms. Beje, plaukite galvą vėsesniu vandeniu. Jeigu reikia naudoti kondicionierių ar balzamą, rinkitės iš pasiūlymų būtent riebiems plaukams. Taip pat verta prisiminti, kad kondicionierių reikia tepti tik ant plaukų galų ir naudoti nedidelį jo kiekį. 

Pasirūpinkite plaukų sveikata iš vidaus 

Niekuomet nepamirškite, kad svarbi ne tik išorė. Tai, kaip mes jaučiamės, kaip rūpinamės savo sveikata, atsispindi išvaizdoje. Atkreipkite dėmesį į savo mitybą, rinkitės subalansuotus, vertingus maisto produktus, gerkite pakankamai vandens, skirkite laiko poilsiui. Šiuolaikiniame pasaulyje tai dažnai sudėtinga, tačiau, kiek tik įmanoma, venkite streso. Tiek jūsų bendra savijauta, tiek oda, tiek plaukų būklė neabejotinai už tai padėkos.

 

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Valstybės (Lietuvos Karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena