0 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
AlytusŠvietimas
2019 Rugsėjo 2d.
5

Mokslo metai miesto švietimui dovanos ne tik jubiliejus, tačiau ir klausimus (ATNAUJINTA)

titleNuotraukų galerijaZenono Šilinsko nuotraukos

Alytaus miesto švietimo įstaigose prasidėjo nauji mokslo metai. Jie ypatingi bus dviems mokslo įstaigoms – Dzūkijos mokyklai ir Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijai, kurios jau spalį minės savo pirmtakės Alytaus gimnazijos 100-mečio jubiliejų.

Seniausia Dzūkijos sostinėje – Piliakalnio progimnazija – pradėjo 103-iuosius pirmosios lietuviškos mokyklos Alytuje metus, o jauniausia – Likiškėlių progimnazija – 30-uosius. Neeilinius mokslo metus progimnazija pradeda ne tik su paaugusiu mokinių skaičiumi ir naujomis uniformomis, tačiau ir su nerimu, kurio šiemet netrūksta švietimo tinklo pertvarkos pasiūlymuose įvardintose miesto mokyklose.

Senamiesčio pradinėje mokykloje atsisveikinta su ilgamete direktore Aldona Marijona Karalevičiene. Iki Kalėdų ši ir dar 8 Alytaus mokyklos bei mokyklos-darželiai turėtų sužinoti atsakymus į klausimus, kas bus naujieji įstaigų vadovai. Tarp tokių laukiančių – Vidzgirio mokykla, kaip ir Šaltinių mokykla, nuo šio rugsėjo tapusios progimnazijomis.

Prisijungęs Simno žemės ūkio mokyklą 15-uosius metus Alytuje pradėjo profesinio rengimo centras. 

ATNAUJINTA

Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis apsilankė Šv. Benedikto, Jotvingių gimnazijose ir muzikos mokykloje, miesto stadione vykusioje A. Ramanausko-Vanago gimnazijos mokslo metų pradžios šventėje viešėjo savivaldybės administracijos direktorius Rolandas Juonys, vicemerė Jurgita Šukevičienė aplankė Dzūkijos ir Senamiesčio mokykloas, vicemeras Šarūnas Klėgeris – Vidzgirio progimnaziją ir muzikos mokyklą, o mero patarėjas Aurelijus Jaruševičius – Piliakalnio progimnaziją.

Mokslo metus Alytaus mieste pradėjo beveik 7 tūkst. mokinių.

Fotogalerija

  • Z. Šilinsko nuotr.
  • Z. Šilinsko nuotr.
  • Z. Šilinsko nuotr.
  • Z. Šilinsko nuotr.
  • Z. Šilinsko nuotr.
  • Z. Šilinsko nuotr.
  • Z. Šilinsko nuotr.
  • Z. Šilinsko nuotr.

Komentarai

5
Komentuoti
Va taip2019-09-02
O Dzūkijos mokykla pati stipriausia ir čia net dūdų orkestras grojo ir gražuolė Šukevičienė kalbą sakė.
Atsibodot!2019-09-02
Gal nustokit nesamones rasyt!!! Kiek galima tiesiog is oro pilstyt kazkokius svaigimus. Bus ta pertvarka nebus... jau kiek buvo grasinimu tai vienai, tai kitai mokyklai... jus leiskit zmonem dirbti, mokiniams mokytis ir tevams ramiai gyvent! Iesko intrigu ant tuscio lauko. Jau nemoka normalaus sventinio straipsnio suregzt. Geda tokiem.zurnalistam. Atsibodot rimtai.
o2019-09-02
Islindo Vasiliausko uztarejai, pirmyn
Pirmokes mama 2019-09-02
Nesupratau dėl Likiskeliu mokyklos? Atvedziau savo pirmoka, daug vaiku, mokyklą gražėja labai akivaizdžiai, daug veiklų, projektų, kodel ponas straipsnio autorius kelia kažkokį klausimą, kurio kiek žinau nėra, nebent pačio galvoje????????‍♀️
MAma2019-09-02
Labai graži šventė vyko likiškėliuose, apie kokį dar klausima dėl ateities čia kalbama?? Kaip tik išgirdom apie naujus planus, visi buvo puikiai nusiteikę, gi pačiam straipsnyje rašoma, kad mokinių daugėja!
traffix.lt