5 c Alytus
Šeštadienis, Gruodžio 5d.
Laisvalaikis ir kultūraAlytausgidas.lt rekomenduoja
2019 Rugsėjo 15d.
0

Jubiliejinį sezoną pradeda vokalistė iš Kanados (ŠIANDIEN)

titleNuotraukų galerija

Bliuzo festivalį Dzūkijos sostinėje subrandinęs Alytaus bliuzo klubas pradeda 5-ąjį sezoną. Pirmasis koncertas vyks ten pat, kur prasidėjo 2015 metais – teatro galerijoje. Čia su jai talkinančiais muzikantais dainuos bliuzo vokalistė Deidrey Francois iš Kanados.

„Jos atliekama muzika varijuoja nuo skausmingo bliuzo iki svaiginančio džiaugsmo, o Deidrey – tarsi džiaugsmo gidė, su kuria bliuzo pasakojimų kelionė neprailgsta, atvirkščiai – norisi, kad ji niekada nesibaigtų“, - apie D. Francois kuriamą atmosferą kalba koncertų organizatoriai.

Kanadietės telentui šiemet neliko abejingi didžiausi Lenkijos ir Lietuvos bliuzo festivaliai „Suwalki blues“ bei „Bliuzo naktys“, kuriuose ji dainavo vasarą.

Per keturis sezonus bliuzo vakaruose teatre ir kitose koncerinėse Alytaus aikštelėse jau dalyvavo atlikėjai, kūrėjai ir jų grupės iš Baltarusijos, Brazilijos, Estijos, Lietuvos, Lenkijos ir Suomijos.

D. Francois ir grupės koncertas Alytuje suplanuotas rugsėjo 18 d., trečiadienį, 19 val. Bilietai (12 Eur) – teatro kasoje
 (Rotušės a. 2).

Bliuzo klubo jubiliejinio sezono atidarymo vakarą pristato „3A studija”, Alytausgidas.lt naujienų portalas, laikraštis „Alytaus naujienos” ir FM99 radijas.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt