2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
SportasFutbolasJaunimasŠvietimas
2019 Rugpjūčio 30d.
0

Alytaus šeimos centro auklėtiniai atstovavo Lietuvai

titleNuotraukų galerija

Alytaus miesto šeimos centro auklėtiniai, kaip ir kiti mokiniai, rugsėjį grįš į mokyklos suolą. Apie vasarą prisiminti kažką ypatinga turės buvusio vaikų globos namų (internato) futbolo komanda, treniruojama Vidučio Šursko.

Alytiškiai dalyvavo 7-ajame pasaulio vaikų namų futbolo čempionate Varšuvoje (Lenkija).

Prieš tai komanda dalyvavo Alytaus apskrities futbolo federacijos salės ir 7x7 pirmenybėse, o prieš čempionatą Lenkijoje dar rinkosi į treniruočių stovyklą Dauguose (Alytaus r.).

Į pasaulio čempionatą Lenkijos sostinėje susirinko 28 šalių komandos. Lietuvai atstovavę alytiškiai rezultatu 10:0 sutriuškino Serbiją, 3:1 nugalėjo Vokietiją, 4:2 – Japoniją, lygiosiomis sužaidė su Airija (2:2) ir Lenkija (1:1) ir pralaimėjo būsimai prizininkei Belgijai (0:6).

„Su Airija ir Lenkija surinkome po 11 taškų, pogrupyje dalijomės 2-4 vietas, deja, šiemet pritrūko sėkmės, nes antrasis kelialapis į ketvirtfinalį atiteko komandai, pasiekusiai geresnį įvarčių santykį, o mes likome treti”, - prisiminė V. Šurskas, savo auklėtinių pasirodymą vertinantis teigiamai.

Pasak trenerio, pasaulio čempionate mūsų šaliai atstovavusi alytiškių komanda šiemet buvo labai jauna: trylikmečiai Adrija, Arnas ir Mantas, keturiolikmečiai Irmantas ir Linas, penkiolikmetė Aurelija, šešiolikmetis Martynas, jiems padėjo patirties futbolo aikštelėje turintys septyniolimečiai Mantas, Saulius ir Tomas.

Alytiškių kovas Varšuvoje stebėjo, komadą palaikė ir LR ambasados Lenkijoje ambasadoriaus patarėjas Artūras Valionis. Komandos dalyvavimą pasaulio vaikų globos namų futbolo čempionate ir pasirengimą jam palaikė Alytaus miesto šeimos centras ir jo vadovas Romutis Žebuolis.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt