1 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
Politika
2019 Rugpjūčio 30d.
1

Č. Mulma ir T. Tamulevičius lieka viceministrais

titleIš Alytaus dirbti į VRM vadovybę atvykę Č. Mulma ir T. Tamulevičius (nuotraukoje) lieka savo postuoseDariaus Minsevičiaus nuotr.

Vidaus reikalų ministerijos (VRM) naujoji vadovė Rita Tamašunienė įvardino, kas bus jos komandoje.

Buvusį ministrą Eimutį Misiūną pakeitusi Lietuvos lenkų rinkimų akcijos atstovė patvirtino, kad postuose liks ankstesnieji viceministrai – buvęs Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Česlovas Mulma ir buvęs Alytaus miesto savivaldybės vicemeras Tautvydas Tamulevičius.

„Viduryje kelio pakeisdami žirgus prarastume laiką. Dėl to pasitikėsiu buvusios komandos nariais“, - sakė naujoji VRM ministrė, kuri planuoja turėti ir trečiąjį viceministrą.

R. Tamašunienė ir jos padėjėjai pastaruoju metu dirba su rudens sesijoje Seimui planuojamu teikti regionų plėtros įstatymu, kuriuo tikimasi suteikti teisinį statusą regionų plėtros taryboms ir įgalinti jas pačias spręsti problemas ir plėtoti tarpregioninį bendradarbiavimą, kad tie socialiniai, ekonominiai skirtumai nyktų, nebūtų nutolusių savivaldybių, jog kiekvienas regionas gebėtų problemą spręsti pats tomis priemonėmis, kurios yra konkrečiai jam reikalingos.


Komentarai

1
Komentuoti
Neįdomus2019-09-01
Alytiškiam jis neįdomus
traffix.lt