17 c Alytus
Sekmadienis, Liepos 12d.
Verslas
2019 Rugpjūčio 28d.
6

„Circle K“ tinklas į antrą degalinę Alytuje investavo 2,1 mln. eurų

titleNuotraukų galerijaFoto : Darius Minsevičius

Vienas Lietuvos mažmeninės degalų prekybos rinkos lyderių, Kanados kapitalo degalinių tinklas „Circle K Lietuva“ Alytuje užbaigė 2,1 mln. eurų vertės investicijų projektą. Rugpjūčio 28 d. mieste atidaryta modernaus formato degalinė, kuri pereinamuoju laikotarpiu veikė laikinosiose patalpose.

Degalinių tinklą valdančios bendrovės „Circle K Lietuva“ generalinis direktorius Skirmantas Mačiukas teigia, kad įmonė nuosekliai laikosi principo plėstis strategiškai svarbiose vietose ir investuoti į naują kokybės lygį užtikrinančias degalines.

„Alytuje dirbame nuo 1997 metų. Pirmąją degalinę atidarėme pačiame miesto centre, tad natūralu,  jog galimybės ją išplėsti yra ribotos. Tuo tarpu 2017 metais įsigytas žemės sklypas su degaline šiaurės vakarinėje miesto dalyje leido įrengti kur kas erdvesnio ir patogesnio formato degalinę. Ji atspindi mūsų tinklo veiklos principą, kad viskas turi būti paprasta: lauke įrengti savitarnos mokėjimo terminalai, skirti atsiskaityti už degalus neužsukant į degalinę, o pačioje degalinėje atskiros zonos suprojektuotos taip, kad lankytojų srautai būtų aptarnauti kuo operatyviau ir patogiau“, – sako S. Mačiukas.

Naujosios degalinės plotas sudaro 7,5 tūkst. kvadratinių metrų. Ji turi 3 degalų kolonėles lengviesiems automobiliams, taip pat prekiauja suskystintomis dujomis, 1 kolonėlę vilkikams su greito degalų pylimo funkcija, „Ad Blue“. Degalinėje įrengta 20 parkavimo vietų lengviesiems automobiliams ir 2 vietos neįgaliems vairuotojams.

Degalinės parduotuvės plotas yra beveik 200 kvadratinių metrų, o joje siūlomas pasirinkimas prilygsta didžiausių „Circle K“ degalinių asortimentui: didelė šviežio, pačioje degalinėje gaminamo maisto pasiūla, platus šviežių sumuštinių ir dešrainių pasirinkimas, įvairių salotų pasiūla, vietoje verdama pusryčių košė, meksikietiškos virtuvės meniu.

„Degalinė išsiskiria savo erdvumu. Ji, kaip ir atskiros jos zonos, suprojektuotos netaupant patogumo sąskaita“, – teigia S. Mačiukas.

Kaip ir kitose naujo tipo „Circle K“ degalinėse, naujojoje Alytaus degalinėje daug dėmesio skirta poilsio zonai, kuri turi 24-ias sėdimas vietas. Taip pat degalinėje veikia nemokamas bevielis internetas, todėl vairuotojams bei keleiviams sudarytos visos sąlygos čia atsikvėpti.

„Siekiame ne tik suteikti savo klientams malonią apsilankymo patirtį, bet ir keisti jų įpročius kelyje į saugesnius. Investuojame į poilsio zonas norėdami paskatinti dažniau ir kokybiškiau pailsėti, neskubant pavalgyti ir atsigerti, panaršyti internete pačiose degalinėse, o ne vairuojant“, – sako degalinių tinklo vadovas.

„Circle K Alytus 2“ degalinė dirbs visą parą, joje sukurta 10 naujų darbo vietų.

„Circle K“ yra viena didžiausių Lietuvos mažmeninės naftos prekybos bendrovių. Didžiąją dalį tinklo sudaro viso aptarnavimo degalinės – jų yra 77, dar 11 – automatinės.

Fotogalerija

  • Foto: Darius Minsevičius
  • Foto: Darius Minsevičius
  • Foto: Darius Minsevičius
  • Foto: Darius Minsevičius
  • Foto: Darius Minsevičius
  • Foto: Darius Minsevičius
  • Foto: Darius Minsevičius
  • Foto: Darius Minsevičius
  • Foto: Darius Minsevičius
  • Foto: Darius Minsevičius

Komentarai

6
Komentuoti
gdffdg2019-08-29
kur krovimo stoteles elektromobiliams?
Ok2019-08-29
Kurioj vietoj?Parašyt straipsnį ir nepaminėt adreso.
Cekavas2019-08-28
Kur ji yra? Adresas nenurodutas, yai bus rajono ribose, gal Alovėj? O gal Punioj ar Pivašiūnuose?
dzukas2019-08-28
kelios problemos su sita degaline:
1. Nepatogus isukimas nei prie alkestos nei prie renault
2. Pamirsti vairuotojai, nes potencialus pirkejai nustumti arba uz degalines arba 5m iki jos jei nuo miesto. Uztat neigalieji pagerbti
3. Nedadaryta kazkokia, nu nemiela
dalgis2019-08-28
už 100metru esancioje degalinėje kuras 10 cnt pigesnis, kodel turėčiau rinktis kur brangiau?
Algis2019-08-28
Šaunu, bet nuotraukų gausa tai iš priekio tai iš galo, tai iš priekio tai iš galo :).
traffix.lt