7 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
Politika
2019 Rugpjūčio 27d.
5

Valdančioji Alytaus koalicija kol kas nesikeičia, bet permainoms durys neužtrenktos

titleAlytausgidas.lt nuotr.

Frakcija „Už Alytų“ bent kol kas nesijungs prie dabartinės Alytaus miesto valdančiosios daugumos. Taip antradienį nusprendė posėdžiavę Alytų valdantys  socialdemokratai, konservatoriai, valstiečiai-žalieji, „Alytaus piliečiai“ ir liberalų atstovė.

Alytausgidas.lt redakcijos duomenimis, „Alytaus piliečiai“ iškart pareiškė, kad prisijungus „Už Alytų“ frakcijai, jie paliktų valdančiąją daugumą, o miesto konservatoriams užkliuvo prašymo pateikimo forma.

Dokumente, pasirašytame „Už Alytų“ frakcijos vadovo Tomo Pačėso, buvo teigiama, kad frakcija „Už Alytų“ pritaria valdančiosios koalicijos programinėms nuostatoms, tačiau  konkretaus prašymo jungtis į koaliciją nebuvo. 

Neoficialiai kalbama, kad  įtakos valdančiųjų sprendimui turėjo ir garsiai nuskambėjusi naujausioji miesto tarybos narės, antikorupcijos komisijos pirmininkės Lauros Radzevičiūtės istorija

Posėdyje nuspręsta, kad frakcijai „Už Alytų“ durys neužtrenktos, bet jie turi pateikti aiškų prašymą jungtis prie valdančios daugumos, rašte turėtų būti nurodytos konkrečių tarybos narių, norinčių prisijunti prie valdančios daugumos, pavardės, o tolesnis koalicijos likimas būtų sprendžiamas slaptu balsavimu. 

Frakciją „Už Alytų“ sudaro 5 tarybos nariai: Valdemaras Chomičius, Gediminas Daukšys, T. Pačėsas, L. Radzevičiūtė ir Danutė Remeikienė. Su judėjimo vėliava į tarybą patekę Valius Micevičius ir Sigitas Leonavičius iš „Už Alytų“ frakcijos yra pasitraukę.

Taip pat aišku, kad artimiausiame tarybos posėdyje į Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojus dar nebus teikiamas pretendentu į šią poziciją neoficialiai minimas buvęs liberalas, dabartinis „Už Alytų“ judėjimo narys Giedrius Griškevičius.

Ar įvyks pasikeitimai valdančiojoje daugumoje, greičiausiai bus sprendžiama prieš kitą Alytaus miesto tarybos posėdį, kuris numatomas rugsėjo pabaigoje.

 


Komentarai

5
Komentuoti
joooooooooooooo2019-08-28
ir šita akiniuotė buvo pripratus už kiaušų Alytaus rajono administracijos bosą laikyt tai ir mieste gal tas pats.
nu2019-08-28
dabartinė koalicija jau skaldoma
Aušrinė2019-08-28
Baisu žiūrėti į tokį Alytaus m.koalicija kurioje po T.Pačėsos sparneliu yra tokie narė kaip L.Radzevičiūtė jos neišprusimas ir elementaraus padorumo neturėjimas stebina visus ir tai duoda pagrindo galvoti o kas gi.yra pas T.Pačėsa?!
Aušrinė2019-08-28
Baisu žiūrėti į tokį Alytaus m.koalicija kurioje po T.Pačėsos sparneliu yra tokie narė kaip L.Radzevičiūtė jos neišprusimas ir elementaraus padorumo neturėjimas stebina visus ir tai duoda pagrindo galvoti o kas gi.yra pas T.Pačėsa?!
stebėtojas2019-08-27
Socdemai šaudo sau į kojas. Ir gana taikliai
traffix.lt