2 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
AlytusŠvietimas
2019 Rugpjūčio 26d.
7

Likiškėlių progimnazijoje mokinių padaugėjo trečdaliu

title

Nors kelinti metai Alytuje stebima mokinių skaičiaus mažėjimo tendencija, Alytaus Likiškėlių progimnazijoje per paskutinius 3 metus mokinių padaugėjo 35 procentais (2016 Likiškėlių mokyklą lankė 280 mokinių, 2019 mokslo metus pradės 370 mokinių).

Alytaus Likiškėlių progimnazijos bendruomenės pasirinktos ugdymo kryptis – išskirtinis dėmesys iš užsienio grįžtantiems vaikams ir pradedami taikyti novatoriško verslumo ugdymo sampratos elementai atitinka šiuolaikiškos asmenybės ugdymo iššūkius ir tėvų lūkesčius. Auginant šiuolaikinį vaiką yra labai svarbu ir būtina ugdyti tokius asmeninius gebėjimus kaip kritinis mąstymas, kūrybiškumas, gebėjimas dirbti komandoje, lyderystė. Tėvai, suprasdami šių dienų pasaulio keliamus reikalavimus sąmoningai renkasi mokyklą, kuri gali pasiūlyti šias kryptis atitinkantį ugdymą. 

Kita svarbi priežastis, dėl kurios Likiškėlių mokyklą renkasi vis daugiau mokinių tėvų -  didėjantis grįžtančių gyventi į gimtąjį Alytų ir atvykstančių užsieniečių skaičius, kuriems labai svarbu suteikti papildomą pagalbą siekiant sklandaus įsiliejimo į lietuvišką švietimo sistemą bei bendruomenę. Šiuos mokslo metus Likiškėlių progimnazijoje pradės 20 tokių vaikų. Taip pat Likiškėlių mokykla ugdo ir tarpkultūrinę kompetenciją įgyvendindama tarptautinius projektus, kurių metu mokiniai ir mokytojai dalyvauja mokinių mainuose užsienyje. Šiuo metu mokykla bendradarbiauja su 11 Europos šalių mokyklomis. 

Alytaus Likiškėlių progimnazijos inf.


Komentarai

7
Komentuoti
jo2019-08-28
Geriausias direktorius visame Alytuje :(
juozas2019-08-27
Tai aukšto lygio mokykla, šiuolaikiška, inovatyvi,stiprūs mokytojai
Lilija2019-08-27
Juk Vasiliauskas laimės Jotvingių gimnazijos direktoriaus pareigas. Mietelėnai jau žino konkurso baigtį. Reikia pasigirti, kaip
Likiškėlių mokyklą ,,pakėlė". Cirkai...
Jonas2019-08-27
Silpna mokykla.Ja baigus tik y profke.
Tadas2019-08-27
Pagrindinė priežastis priverstinis reguliavimas klasių komplektų
Xx2019-08-27
Tai ne tik ši brangiai kainuoja,kitos irgi merdi,bet renovuojamos,perkamas naujas inventorius...kalti bukagalvisi,kurie net ir studijas supirkę nedaro pertvarkos ir visas buvusias vidurines laiko perkabinę iškabas.Gal tegul iš savo kišenės išlaiko.Kodėl dėl lėšų švaistymo nieks nesiima sankcjijų ponuliams.
Piaras2019-08-27
Už gražios reklamos slepiasi brangiausiai miestui kainuojanti mokykla. Parašykite kiek kainuoja miestui šitos mokyklos milžiniško pastato išlaikymas, nes mokinių skaičius tokiam pastatui yra juokingas
traffix.lt