1 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
Laisvalaikis ir kultūraAlytausgidas.lt rekomenduoja
2019 Rugpjūčio 21d.
0

Penktadienį – išskirtinis koncertas Alytuje

title

Koncertas „Alytaus roko panorama“, skirtas pusę amžiaus mieste skambančiai roko muzikai ir jos kūrėjams, rugpjūčio 23 dieną 20.30 val. prie Dailės mokyklos.

1969 metus, susikūrus pirmai big byto grupei „Aisčiai“, galima laikyti roko muzikos pradžia Alytuje.

Per tuos 50 metų miesto muzikinė padangė žaižaravo įvairiausiomis spalvomis.

Vyresnioji miestelėnų karta dar mena grupę „Kūrikai“, drebinusią miesto sodą naujausių ir žymiausių roko gabalų aranžuotėmis su charizmatiškuoju jų autoriumi Vidu Lubausku bei nepakartojamo balso savininku Romu Vaitkevičiumi – Cveku.

2-osios vidurinės mokyklos salė „lūždavo“, kuomet ten šokiams grodavo Viktoro Ščetilnikovo vadovaujamas ansamblis. Gerą gyvos muzikos dozę tuomet gaudavo ir visų Alytaus restoranų bei kavinių lankytojai.

Vėliau scenas užkariavo grupė „Vynas“ su Artūru Sikorskiu, „Airija“ su Dariumi Mileriu – Nojumi, „Heraldika“ su Andriumi Abromavičiumi.

Trumpai, bet įspūdingai muzikinę miesto padangę nušvietė keturių merginų grupė „Be rėmų“, vienintelį puikų CD sukūrę vaikinai iš „Keturios plytos iki karuselės“ su Antanu Dambrausku ir Martynu Labuku, jotvingiečių „Dots“ ir daug daug kitų atlikėjų.

Pastaraisiais metais Alytaus ir Lietuvos muzikinį gyvenimą sunku įsivaizduoti be „Andy Abro Band“ (vėlgi A. Abromavičius), „Nojus Band“ (vėlgi D. Mileris - Nojus), „Svaras 409“ su Ričardu Vymeriu, „Movo“ su Linu Kubeku ir Arūno Ščetilnikovo suburta jaunimo grupe „Jazz do it“. Ant scenos jau užšoko ir „Šuo Leila“ su Luku Dirse.

Minėtų ir kitų miesto grupių dainas „Alytaus roko panoramos“ vakaro programoje atliks jungtinis Dzūkijos sostinės muzikantų kolektyvas.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt