1 c Alytus
Ketvirtadienis, Gruodžio 3d.
DzūkijaLaisvalaikis ir kultūra
2019 Rugpjūčio 16d.
0

„Bunda rokas”: daug roko Bundoriuose ir finišas Rumbonyse

titleNuotraukų galerija5-ojo „Bunda roko“ renginiai prasidėjo Alytaus mieste, šeštadienį tęsis Alytaus rajone, Punio šile esančiuose Bundoriuose, o sekmadienį finišuos Rumbonyse

Prasidėjo Dzūkijos kultūrine tradicija tampantis „Bunda rokas“. Jo renginiai šiemet pasiekė ir Alytų.

Įžanginiai „Bunda roko“ akordai nuskambėjo kiemelyje prie klubo „Fenix“. Kaip  jauki vieta pasisėdėjimams garsėjantis kiemelis vienam vakarui virto muzikiniu, o jį pilnai užpildė klausęsi Dariaus Milerio-Nojaus ir Artūro Sikorskio atliekamų dainų.

Šeštadienį „Bunda rokas“ laukia Punios šile, Nemuno kilpų apjuostame Bundorių kaime. Čia jau penktus metus skambės Baltijos ir kitų šalių tikro garso muzikos grupių koncertai. 

5-ame „Bunda roke“ – rokas iš daugiau nei 5 šalių

Šeštadienio vakarą Bundoriai mėgins sutalpinti įvairiausio roko atlikėjus – kukli medinė rankų darbo scena muzikiniais namais taps grupėms iš daugiau nei 5 valstybių.

5-ąjį „Bunda roką“, kuris šiemet yra skiriamas 50-metį mininčiai Alytaus rokenrolo scenai, pradės bigbytui artimiausio roko žanro puoselėtojai „Ironic modern world“, į Bundorius atvykstantys iš Slovakijos.

Baltijos roko suvažiavime Bundoriuose susirinks į „Bunda roką“ atrinktos grupės, surengsiančios debiutinius koncertus Lietuvoje – alternatyvą išpažįstantys „Do gory nogami“ iš Lenkijos, industrinio, teatrališkojo roko trupė „Electrolize“ iš Karaliaučiaus (Rusija), bliuzą ir psichodelinį roką orginaliai perteikiantis charizmatiškasis trio „So lucid electric feel“ iš Latvijos, airiškojo, keltiškojo folk-punk kapela „Vsio crazy“ iš Baltarusijos.

Lietuvos roko vėliavnešiai – grupės „Glossarium“ ir „Nojus band“

Lietuvos roko atstovė „Bunda roke“ šiemet – ir „Eurovizijoje“ seno gero roko neišdavusi komanda „Glossarium“, mūsų šalies roko vėliavą šią vasarą nešianti ir didžiausiame vakarų Rusijos roko festivalyje „Kaliningrad in rock“.

Iš Airijos į „Bunda roką“ šiemet atskrido Alytaus garbės ambadoriumi vadinamo, Dzūkijos sostinės kultūros premijos laureato D. Milerio grupė „Nojus band“, dovanosianti paskutinį šios vasaros koncertą gimtinėje.

Šeštadienio koncertų Bundoriuose pradžia – penktą popiet, įėjimas aukojant iš anksto – 5 (renginio dieną -10) Eur. Ačiū už paramą, kuri lems, ar tokia visuomeninė iniciatyva, kaip „Bunda rokas“, išlaikomas tik klausytojų, lankytojų ir kitų bendraminčių Lietuvoje ir užsienyje dėka, gyvuos, unikalų Dzūkijos gamtos kampelį garsins ir toliau.

Paskutinis akordas – Rumbonių bažnytėlėje

Paskutinis „Bunda roko“ akordas nuskambės vienoje seniausių medinių Dzūkijos bažnytėlių. Rumbonyse  akustinį koncertą sekmadienio popietę surengs dzūkiškojo folkroko šeimyna „Kukumbalis“ iš Merkinės.

BUNDA ROKO pagrindinių koncertų programa rugpjūčio 17 d. Bundoriuose:

17.00

IRONIC MODERN WORLD (Slovakija)

18.00

DO GORY NOGAMI (Lenkija)

19.00

ВСЁ_CRAZY (Baltarusija)

20.00

NOJUS BAND (Airija-Lietuva)

21.00

GLOSSARIUM (Lietuva)

22.00

ELECTROLIZE (Rusija)

23.00

SO LUCID ELECTRIC FEEL (Latvija)

...

Daugiau - ČIA.

 

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt