5 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 27d.
VideoreportažaiLaisvalaikis ir kultūra
2019 Rugpjūčio 15d.
2

Pupasodyje atskleista svajonė (©️ FOTOGALERIJA. VIDEOREPORTAŽAS)

titleNuotraukų galerija

10 kartą Gerdos ir Vidmanto Veselgų sodyboje Alytaus rajone surengtas paramos koncertas.

Koncerto metu scenoje pasirodė 15 grupių.

„Pupasodis gyvai". renginio sumanytojas ir organizatorius, anuomet populiarios grupės „Kaprizas" įkūrėjas V. Veselga sako, kad pradžioje galvojo, kaip muzikantai galėtų paremti onkologinėmis ligomis sergančius žmones. Taip ir gimė paramos renginys į kurį atvykę žmonės aukoja, o atlikėjai ir muzikantai koncertuoja nereikalaudami honorarų.

Šiemet surinkti pinigai atiteks Alytaus apkskrities neįgaliųjų sporto klubui „Alytupis". Prieš du metus paramos koncerto metu jau aukota šiai stuburo negalią turinčių žmonių organizacijai. Tąkart už surinktas lėšas ir prisidėjus vienam verslininkui buvo nupirktas mikroautobusas.

Neįgaliųjų sporto klubo „Alytupis" nariai nors ir prikaustyti prie vežimėlio propaguoja aktyvų gyvenimo būdą jie matomi mieste vykstančiuose renginiuose. Štai – Edgaras Čiaplinskas nuo 2011 metų rungtyniauja Lietuvos vežimėlių krepšinio rinktinėje, kiti klubiečiai propaguoja šaudymą iš lanko ir turi svajonę dalyvauti parolimpiadoje.

„Būtent pasiruošimui ir bus išleisti pinigai", - svajonę atskleidė klubo „Alytupis" pirmininkas R. Baranauskas.
Šiais metais paramos koncerto metu surinkta beveik 1 tūkst. eurų.

Veselgai Pupasodyje sustoti neketina, labdaros renginius planuoja tęsti.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

2
Komentuoti
Dzūkas2019-08-16
Labai geras renginys. Šaunuoliai organizatoriai, ko nepasakysi apie mus, runkelius. Einame, tik jeigu koncertas našarom, arba, prieš rinkimus.
dalyvis2019-08-16
Gražu. Smagu
traffix.lt