0 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūra
2019 Rugpjūčio 13d.
3

Pasidalykite prisiminimais apie Medvilnės rūmus

title

Netrukus naują įvaizdį pristatysiantis Alytaus kultūros ir komunikacijos centras (AKKC) alytiškius kviečia dalytis prisiminimais apie anksčiau veikusius Medvilnės kultūros rūmus.

Dar ir šiomis dienomis dažnai visuomenėje girdimas pavadinimas „Medvilnė“, nors tokios įstaigos jau keliolika metų nebėra. Kreipiamės į visus, žinančius, kodėl kultūros centras vadinamas „Medvilne“.

Lankėte meno kolektyvą, dirbote čia, nuolat lankydavotės renginiuose ar sekėte naujienas, turite išsaugoję nuotraukų, šokių batelius, koncertinio kostiumo detalę, straipsnių spaudoje arba norite pasidalyti istorijomis, susijusiomis su keletą savo veiklos dešimtmečių suskaičiavusiais Medvilnės kultūros rūmais?

Rudenį pradės veikti nauja internetinė AKKC svetainė, kurioje atsiras skiltis apie Medvilnės kultūros rūmų, arba kitaip – kultūros centro, istoriją. Alytiškiai kviečiami dalytis prisiminimais ir prisidėti prie istorijos išsaugojimo. Istorijas siųsti ir kitais klausimais rašyti el. paštu [email protected], skambinti telefono numeriu 8 315 77 147.


Komentarai

3
Komentuoti
to aurimas2019-08-18
Kvailyste..butinai nepasirasysiu
Elur2019-08-14
Pamenu tik kad direktoriaus pavarde but Vyskacka isvertus I Lietuviu kalba isisokelis
Aurimas2019-08-13
sveiki sakyciau reiketu peticija zmonems rinkti tikrai zmones gerai dirbo ir dirbtu toliau as uz grazinima tad darom peticija?
traffix.lt