5 c Alytus
Sekmadienis, Rugsėjo 20d.
Videoreportažai112Nelaimės
2019 Rugpjūčio 9d.
3

Alytuje šuo apkandžiojo laiškininką

title

Lietuvos pašto Alytaus skyriuje dirbantis ponas Eugenijus galvojo, kad ketvirtadienis jam bus įprasta darbo diena, tačiau pristatant registruotą korespondenciją į Pirmojo Alytaus Domantonių gatvėje esantį namą vyrą užpuolė ir apkandžiojo šuo. 

Vyrui dešimčia siūlių siūtas veidas, šuo įkando į dešinę ranką. Laiškininkas sako, kad gyventojai nori gauti siuntas greitai,  bet nepasirūpina, kad paštininkui būtų lengviau dirbti.

Alytaus centrinio pašto vadovė Neringa Pakutkienė sako, kad paštininko darbas pavojingas. Nors darbuotojai turi dujų balionėlius, tačiau stresinėse situacija jų nepanaudoja. Šunys vis dažniau užpuola darbuotojus. Paskutiniu metu tokių atvejų užfiksuoti trys.

Šunų laikyma reglamentuoja Alytaus miesto savivaldybės patvirtinta tvarka. Pagal kurią aptvertuose individualių namų kiemuose šuo gali būti nepririštas. Ant tvoros turi būti pažymėta, jog kieme yra šuo.

Pretenzijų gyventojams turi ir paštininkai. Esą būna atvejų, kai daugiabutyje pasibeldus laiškininkui duris atidaro savininkas ir į laiptinę išbėga šuo. Palangvinti darbą Lietuvos paštui galėtų ir gyventojai. Nuosavų namų teritorijose pašto dėžutė turi būti prie įvažiavimo į kiemą,jeigu teritorija aptverta pašto dėžutė turi būti prikabinta prie tvoros, kad laiškininko šuo nepasiektų. Soduose privaloma jas kabinti prie įvažiavimų, daugiabučiuose ne aukščiau antro aukšto. Kitais atvejais paštininkai pasilieka teisę siuntos nepristatyti.

 


Naujausios žinios

Komentarai

3
Komentuoti
Na2019-08-11
Tikrai. Reikia mokesčio ne už nekilnojamą turtą ir automobilius - jie žmonėms būtini, o už šunis, kates, šeškus, kralikus ir t.t. Ir reikia tokio dydžio mokesčių, kad jų savininkams praeitų noras tuos sutvėrimus laikyti.
Xexe2019-08-09
Tiems kas turi sunu laiskus ir siuntas reikia įmest per tvora ,o butuose palikt prie duru
Xexe2019-08-09
Reikia mokescio uz sunis,nors 50 eur. kas menesį .
traffix.lt