20 c Alytus
Šeštadienis, Liepos 11d.
SveikataRėmėjų turinys
2019 Rugpjūčio 12d.
0

Sveiki dantys ir graži šypsena puošia kiekvieną

titleNuotraukų galerija„Laudenta“ kviečia registruotis nemokamai konsultacijai dėl dantų tiesinimo, implantavimo ir protezavimo

Turbūt dažnas iš mūsų pasvajojame apie sveikus, tiesius dantis  bei kerinčiai baltą šypseną. Bet retas kuris žino, kad siekiant tobulos šypsenos, kasdieninės asmeninės burnos higienos nepakanka ir jau išdygus pirmiesiems dantukams reikia atvykti profilaktinei apžiūrai pas gydytoją odontologą.

Apie dantų tiesinimą, vaikų ir chirurginį dantų gydymą pasakoja gydytojai odontologai, dirbantys odontologijos centre „Laudenta“.

Dantų tiesinimui amžiaus ribų nėra!

Kreivi dantys – gana dažnas reiškinys.  Ortodontiniu gydymu siekiama ištiesinti kreivus dantis ir suformuoti taisyklingą sąkandį. Gydymas vidutiniškai trunka 1,5 – 2 metus. Trukmė priklauso nuo klinikinio atvejo sudėtingumo, pasirinkto ortodontinio aparato sistemos bei paciento pareigingumo (atvykimas į apžiūrą, laikymasis gydytojo nurodymų).

„Pirmąjį apsilankymą pas gydytoją ortodontą rekomenduojame šešerių - septynerių metų vaikams, kadangi tokio amžiaus vaikai turi „mišrų sąkandį”. Tai reiškia, kad dalis nuolatinių dantų jau yra išdygę, o dalis pieninių dantų dar yra neiškritę ir gydytojas ortodontas gali pastebėti dantų dygimo sekos neatitikimus, galimą dantų susigrūdimą, per didelius tarpus tarp dantų, trūkstamas dantų užuomazgas, žandikaulio augimo sutrikimus ir kitas priežastis, kurios gali turėti įtakos netinkamai dantų padėčiai bei netaisyklingam sąkandžiui“, – pasakoja gydytoja odontologė Aušrinė Šidlauskaitė. „ Kuo anksčiau bus pastebėtas sąkandžio vystymosi sutrikimas, tuo efektyvesnis bus gydymas“, – priduria gydytoja odontologė Vida Laurinonienė.

„Ortodontiniam gydymui amžiaus ribų nėra!“, - pabrėžė gydytoja odontologė Aušrinė Šidlauskaitė. Vaikams (7 – 13  metų), jei yra poreikis, rekomenduojama nešioti ortodontines plokšteles, išskirtinais atvejais breketus. Paaugliams (13 – 18 metų) bei suaugusiems žmonėms veiksmingiausias gydymas yra breketų sistema, nes vyresniame amžiuje dantų poslinkiai vyksta kur kas lėčiau, nei jauname amžiuje.

Odontologijos centro „Laudenta“ tikslas – sveiki mažojo paciento dantukai

                      Turbūt kiekvienas tėvelis nori, kad jų vaikučių dantukai būtų sveiki, gražūs, balti, vaikas nuolat šypsotųsi ir nepatirtų to nemalonaus dantų skausmo. Vaiko dantų sveikata priklauso nuo tinkamos dantų priežiūros namuose ir savalaikio kokybiško gydymo odontologijos klinikoje.

                      Odontologijos centre „Laudenta“ gydomi ne tik tėvelių, bet ir mažųjų pacientų dantukai.  „Laudentoje“ dirba gydytojai odontologai, turintys pakankamai patirties ir žinių, reikalingų dirbant su mažaisiais pacientais, tad tėveliai gali drąsiai patikėti savo vaikučius specialistams.

„Dažniausiai pirminę konsultaciją pradedame nuo edukacinės pamokėlės, supažindiname mažąjį pacientą su odontologijos kabineto aplinka, instrumentais, atsakome į visus rūpimus klausimus ir kai vaikas jaukiai jaučiasi odontologo kėdėje apžiūrime bei įvertiname dantukų ir burnos ertmės būklę“, - pasakoja gydytoja odontologė Aušrinė Šidlauskaitė. „Pagal dantukų būklę, pasitardami su tėveliais, jei reikalinga paskiriame tolimesnį gydymą. Odontologijos centre vaikams galime pašalinti apnašas ir dantukus nupoliruoti fluoro turinčia pasta, apmokyti taisyklingai prižiūrėti dantis ir parinkti tinkamas priemones, karieso profilaktikai – sustiprinti dantukus fluoro laku ar dantų vageles padengti silantu, suplombuoti pieninius ir nuolatinius dantukus, sugydyti dantų šaknų kanalus“, -  dėsto gydytojas odontologas Lukas Zinkevičius.

Dažniausia chirurginė procedūra  – danties rovimas ir implantacija

Odontologijos centre „Laudenta“ dirbantys gydytojai odontologai siekia, kad natūralūs paciento dantys būtų išsaugoti kuo ilgesnį laiką. Jei problema yra įsisenėjusi ir kiti gydymo metodai jau gali nebepadėti, atliekamas dantų šalinimas, netraumuojant gretimų dantų ir audinių.

„Pagrindinės danties šalinimo priežastys - netaisyklinga danties padėtis, kai dantis išdygęs kreivai ar išvis neišdygęs, ortodontinis sąkandžio gydymas, siekiant išvengti dantų susigrūdimo, dantis yra stipriai pažeistas ir nebetinkamas protezavimui, išplitusi periodonto liga, dantis ar danties šaknis nulūžo“, - vardina gydytojas odontologas Lukas Zinkevičius.

„Dažniausia chirurginė procedūra pas mus odontologijos centre – danties rovimas ir implantacija, tačiau taip pat savo pacientams galime pašalinti cistas ir dantenas aplink dantį, patruminti danties viršūnę, atlikti liežuvio ir lūpos pasaitėlio plastinę operaciją“, - pasakoja gydytoja odontologė Vida Laurinonienė.

„Chirurginis gydymas ne pati maloniausia procedūra, tačiau svarbiausia, kad ši procedūra būtų kaip įmanoma greitesnė, neskausmingesnė ir saugesnė. Tam reikia gydytojo odontologo patirties, tinkamos įrangos ir šiuolaikinių technologijų ir visa tai rasite odontologijos centre „Laudenta“ – pokalbį baigia gydytojas odontologas Lukas Zinkevičius.

„Laudenta“ laukia visų norinčių NEMOKAMAI PASIKONSULTUOTI dėl dantų tiesinimo, implantavimo ir protezavimo  Pulko g. 12 – 4, Alytus. Būtina išankstinė registracija telefonu +370 612 97000. Daugiau informacijos rasite internetiniame puslapyje www.laudenta.lt

Fotogalerija

  • Vaikams nuo 7 iki 13 metų rekomenduojama nešioti ortodontines plokšteles
  • Odontologijos centre „Laudenta“ pacientams tiesinami dantys ir breketų pagalba
  • Prieš ortodontinį gydymą...
  • ... po ortodontinio gydymo

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt