10 c Alytus
Sekmadienis, Spalio 25d.
DzūkijaAktualijos
2019 Rugpjūčio 7d.
1

Senjorams – prevencinė turto saugumo akcija

titleNuotraukų galerija

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus bendruomenės pareigūnai surengė prevencinę akciją senjorams apie turto saugumą, sukčiavimą, smurtinius nusikaltimus ir kišenvagystes.

Susitikimai organizuoti Pivašiūnų ir Miroslavo globos namuose, VšĮ „Gerumo skraistė“, Neįgaliųjų dienos užimtumo centre, vykdyta individuali prevencija Butrimonių ir Punios seniūnijose, Putinų seniūnaitijoje, prie daugiabučių namų, prekybos centrų. Policijos pareigūnams talkino jaunieji policijos rėmėjai.

Per minėtas tikslines priemones prevencinė informacija suteikta daugiau kaip 160 pagyvenusių žmonių. Senjorai informuoti apie pagrindinius sukčiavimo būdus (pranešimai apie nelaimę, laimėtus piniginius prizus, grąžinamas mokesčių permokas), kišenvagystes ir plėšimus, kurių aukomis dažniausiai ir tampa pagyvenę žmonės. Papasakota apie vykdomą „Interreg V-A Lietuva–Polska“ bendradarbiavimo per sieną programos projektą, kurį įgyvendinus, policijos pareigūnams bus suteikta daugiau galimybių tirti tiek nusikalstamas veikas, tiek administracinius nusižengimus.

Senjorams atsakyta į rūpimus klausimus. Dalyti kalendoriukai, magnetiniai bloknotai, prevenciniai lankstinukai ir įgyvendinamo projekto atšvaitai su programos ženklu.

Fotogalerija


Komentarai

1
Komentuoti
RIMAS2019-08-07
I ka pavirto policija...Nesamones daro ir dirbančius vaidina.
traffix.lt