2 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 27d.
SportasFutbolas
2019 Rugpjūčio 6d.
1

Sporto mokyklos auklėtinis rungtyniaus Lietuvoje

titleAlytaus sporto mokyklos auklėtinis, futbolininkas D. Matulevičius grįžo rungtyniauti į Lietuvą ir vėl tapo žalgiriečiu, tiesa, šįkart ne Vilniaus, o Kauno

Alytiškis futbolininkas Deivydas Matulevičius po ilgos pertraukos vėl rungtyniaus Lietuvoje. 2011 m. sezone Vilniaus „Žalgiryje“ žaidęs ir  rezultatyviausiu A lygos žaidėju tapęs puolėjas šįkart užsivilks „Kauno Žalgirio“ marškinėlius.

Po „Stumbro“ bankroto žalgiriečiai aukščiausioje futbolo lygoje liko vienintelė Kauno komanda, o ją valdanti „Žalgirio“ krepšinio klubas neslepia tikslų siekti tikslų tiek Lietuvos, tiek Europos futbolo lygose. Šiuo metu „Kauno Žalgiris“ A lygoje užima 4-ąją ir stiprindamas sudėtį sieks pakovoti dėl medalių.

30-metis D. Matulevičius daugiau nei 30 kartų atstovavo Lietuvos nacionalinei futbolo rinktinei, o per karjerą be Lietuvos jau spėjo rungtyniauti 6  šalių klubuose – Belgijoje („Royal Excel Mouscron“), Kazachstane („Tobol“), Lenkijoje („Odra“, „Cracovia“), Rumunijoje („Botoșani“, „Pandurii“, „Rapid București“), Suomijoje („KuPS“) ir Škotijoje („Hibernian“).

Deivydas – Alytaus sporto mokykos auklėtinis. Futbolo treniruotes Dzūkijos sostinėje jis lankė pas trenerį Petrą Simanavičių. Sugrįžimo į Lietuvą rungtynes futbolininkas turėtų sužaisti rugpjūčio 11 dieną, kai „Kauno Žalgiris“ išvykoje susitiks su Vilniaus „Žalgiriu“.

 


Komentarai

1
Komentuoti
Mrs KATHY HALL2019-08-08
GERAI GERAI !!!! Tai yra gyvenimo pertvarka! Mano vardas Alerick Paul, aš esu iš Jungtinės Karalystės. Dėl konkrečios finansinės analizės mano sudaryta sutartis praėjusį mėnesį nevyko taip, kaip planuota. Taigi nusprendžiau gauti paskolą, tačiau ji niekada nebuvo patvirtinta dėl mano blogo kredito įvertinimo. Prieš kelias dienas atėjo mano organizacijos ponia, kuri papasakojo internete apie METODIKŲ APSAUGOS BENDRADARBIAVIMO KOMPANIJĄ su mažomis 2% palūkanų norma ir geresniu mokėjimo grafiku. Ir ji man pasakė, kad ji kelis kartus buvo apgauta, kol buvo nukreipta į METODIKŲ ATSAKOMYBĖS BENDRADARBIAVIMO KOMPANIJĄ. Tada susisiekiau su jais el. Paštu [email protected] ir jie man suteikė paskolą. Esu labai laiminga.
traffix.lt