26 c Alytus
Sekmadienis, Birželio 7d.
SportasKrepšinis
2019 Rugpjūčio 5d.
0

G. Vasiliauskas žais užsienyje ir debiutuos Europos taurėje, V. Čepukaitis grįžo arčiau Alytaus

title

Profesionalų karjeras tęsiantys alytiškiai krepšininkai rungtyniaus ne gimtame mieste.

Iš Prienų krepšinio komandos, žaidžiančios Lietuvos krepšinio lygoje (LKL), į dar pajėgesnę šalies čempionato komandą, Klaipėdos „Neptūną“, persikėlusį alytiškį Žygimantą Janavičių pakeitė kitas Dzūkijos sostinės auklėtinis Vaidas Čepukaitis. Pastarasis Prienuose anksčiau rungtyniavo du sezonus, o pastaruosius praleido Aukštaitijos (Utenos ir Panevėžio) komandose.

207 cm ūgio 30-metis centras šią vasarą sumainė žiedus su išrinktąja alytiške, todėl pasiūlymas karjerą tęsti arčiau Alytaus jam tiko.

Atvirkščiai, toliau gimtojo miesto, patraukė dar vienas Dzūkijos krepšinio auklėtinis Grantas Vasiliauskas.

203 cm, 20 m. aukštaūgis rungtyniaus Tartu „Ulikool“ komandoje. Grantui tai bus debiutinė legionieriaus duona. Praėjusį sezoną jis praleido antroje pagal pajėgumą Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL).

Estai tvirtina, kad jiems įspūdį padarė G. Vasiliausko pasiekimai šios vasaros Europos U-20 čempionate, jo pagalbos po krepšiais tikimasi ir Tartu ekipoje, kuri žaidžia ne tik Estijos čempionate, tačiau dalyvaus ir FIBA Europos taurės turnyre, kur atrankos rungtynes žais su „Kataja Basket“ (Suomija). Pirmasis susitikimas Tartu - spalio 2 d., atsakomasis Suomijoje - spalio 9 d.

V. Čepukaitį, Ž. Janavičių ir G. Vasiliauską į didįjį krepšinį išleido Alytuje dirbantis treneris Sigitas Krukis.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Tėvo diena | Mano aktyvus tėtis