6 c Alytus
Šeštadienis, Gruodžio 5d.
Druskininkai
2019 Rugpjūčio 2d.
3

Druskininkų meras Ričardas Malinauskas vedė trečiąkart: išrinktoji – 20 metų jaunesnė

titleMariaus Vizbaro / 15min nuotr. / Ričardas Malinauskas

Druskininkų meras Ričardas Malinauskas ir vėl džiaugiasi santuoka – po mažiau nei metus trukusios draugystės 54-erių politikas vedė savo išrinktąją Vaidą (34). Pora aukso žiedus sumainė ketvirtadienį, praneša 15min. Tai – jau trečioji politiko santuoka.

15min susisiekus su Druskininkų meru ir jį pasveikinus džiugia proga, R.Malinauskas priėmė sveikinimus, tačiau plėstis nenorėjo. „Ačiū jums labai, gražaus savaitgalio“, – 15min keletą kartų pakartojo meras. Žinią apie įvykusias vedybas 15min patvirtino Druskininkų savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė. 15min šaltinių žiniomis, santuoka rugpjūčio 1-ąją įregistruota Druskininkų Civilinės metrikacijos skyriuje. Ceremonijoje dalyvavo vos keli asmenys, o po oficialios dalies šventė persikėlė į kavinę, esančią prie skandalingojo „Vijūnėlės dvaro“. Iki vestuvių pora draugavo mažiau negu metus. Tai, kad R.Malinauskas turi naują širdies draugę, paaiškėjo 2018-ųjų pabaigoje. Tada miesto vadovas su žavia šviesiaplauke ėmė rodytis įvairiuose renginiuose.

15min primena, kad anksčiau R.Malinauskas buvo vedęs du kartus. Su pirmąja žmona Daiva jis susilaukė dviejų dukterų ir sūnaus. Tačiau su ja išsiskyrė taip pat tyliai, kaip ir susituokė su antrąja – 17 metų jaunesnę alytiškę Inetą R.Malinauskas vedė 2010-ųjų rugsėjį. Šioje santuokoje politikui gimė sūnus. Vis dėlto ir antrosios vedybos jam nenusisekė – 2014-ųjų pavasarį pasklido žinia, kad jiedu skiriasi.

Nuo to laiko R.Malinauskas viešumoje ne kartą pasirodydavo vis su nauja širdies drauge. Mylimąja buvo tapusi ir buvusi Viktoro Uspaskicho padėjėja Jurgita Kasperavičiūtė. Taip pat – 30 metų jaunesnė druskininkietė Ramutė. Kiek vėliau – odontologė Jurgita Kasperavičiūtė, su kuria politikas tai pykdavosi, tai taikydavosi, ir skirtingais keliais galutinai pasuko 2018-aisiais. Netrukus po to jis ir ėmė puoselėti jausmus savo tuomet dar būsimai žmonai Vaidai.

 


15min.lt

Komentarai

3
Komentuoti
ALGIS2019-08-05
Puiku ,visi zino kad moteris reikia dazniau keist kaip ir biciu motineles
nu ir x u j2019-08-04
su jais.
Piršlys2019-08-02
Galėtų jaunavedžiams Vyriausybė Vijūnėlės dvarą vestuvių proga padovanoti.
traffix.lt