14 c Alytus
Penktadienis, Rugpjūčio 7d.
Lazdijai112
2019 Rugpjūčio 1d.
0

Narkotikus į Lietuvą atgabenusius įtariamuosius išdavė Alytaus policijos šuo (NUOTRAUKOS. VIDEO)

titleNuotraukų galerija

Dirbdami Lazdijų rajone, pasirinktinai stabdydami atvykstančias transporto priemones, Lietuvos policininkai atkreipė dėmesį iš Lenkijos Respublikos teritorijos į Lietuvą įvažiavusį automobilį. Jo vairuotojas, pamatęs policijos pareigūnus padidino greitį ir nuvažiavo į šalies gilumą link Lazdijų.

Policijos pareigūnams Lazdijuose sustabdžius šį automobilį, jo vairuotojas ir keleivis elgėsi įtartinai, akivaizdžiai jaudinosi.

Kilus įtarimams, automobilis buvo patikrintas su Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato tarnybiniu šunimi, kuris „išdavė”, kad automobilyje gali būti gabenamos narkotinės medžiagos.

Atlikus detalų automobilio patikrinimą, pareigūnų įtarimai pasitvirtino.

Automobilyje buvo aptikta slėptuvė, kurioje rasti 7 paketai su baltos spalvos milteliais, kaip įtariama, su narkotine medžiaga (spėjama - kokainu).

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 3 d. (Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėtas disponavimas labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu).

Sulaikyti automobilio vairuotojas ir keleivis uždaryti į areštinę, artimiausiu metu bus kreipiamasi į teismą dėl kardomosios priemonės - suėmimo skyrimo. Sulaikytiems asmenims gresia laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.

Fotogalerija


Naujausios žinios

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žydiška gatvelė