-2 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
Laisvalaikis ir kultūra
2019 Rugpjūčio 1d.
0

Pirmasis pasimatymas su Alytaus bliuzo festivaliu

titleNuotraukų galerija

Rugpjūčio pirmąjį šeštadienį startuosiantis Alytaus bliuzo festivalis sudomino ir kaimyninių šalių publiką. Nemokamai pasiklausyti Lietuvos bliuzo muzikos žvaigždžių ir kitų atlikėjų iš mūsų šalies, taip pat Lenkijos ir Baltarusijos ketina atvykti ir pirmosios klausytojų grupelės iš užsienio.

„Alytus blues fest“ palaiko, šeštadienį apsilankyti Rotušės aikštėje rekomenduoja ir šiuo metu didžiausio bliuzo festivalio Lenkijoje „Suwalki blues“ sumanytojas, pagrindinis organizatorius, gitaristas Bogdan Topolski, pasirodymą su savo grupe Dzūkijos sostinėje planuojantis jau kitąmet.

„Kviečiam į naują bliuzo festivalį Lietuvoje – „Alytus blues fest“, kuris vyks rugpjūčio 3 d.”, - į kolegos, alytiškio gitaristo Andriaus Abromavičiaus su „3A studija” ir Alytaus bliuzo klubu rengiamą bliuzo šventę kviečia B. Topolski.

Dėmesio artėjančiam Alytaus bliuzo festivaliui skiria ir pats „Suwalki blues“ festivalis.

„Kokie jūsų planai artimiausią savaitgalį? Gal esate netoli Suvalkų? Artėja didelis įvykis pas mūsų kaimynus. Kviečiame į pirmąjį „Alytus blues fest“, - melomanams rekomenduoja Lenkijoje didžiausias bliuzo festivalis.

Laikas bliuzui: pirmasis „Alytus blues fest“ – jau šį šeštadienį, rugpjūčio 3 d., nuo šeštos vakaro – Rotušės aikštėje. Festivalio koncertus dovanos:

„Cross B-Band“ (Baltarusija),
„Zeppelinians“ (Lenkija),
„Andy Abro band“ (Lietuva),
„Lithuanian blues orchestra“ (Lietuva),
Arina ir „Veto bank“ (Lietuva)

Nemokama! Remia Alytaus m. savivaldybė

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt