0 c Alytus
Ketvirtadienis, Gruodžio 3d.
Alytaus rajonas
2019 Liepos 30d.
3

Naujoji laikinoji MSM vadovė – A. Sapežinskienė

title

Alytaus rajono savivaldybės taryba laikinai paskyrė naują Alytaus rajono meno ir sporto mokyklos (MSM) vadovę.  Iki šias pareigas pradės eiti teisės aktų nustatyta tvarka konkurso būdu paskirtas asmuo, bet ne ilgiau kaip iki 2020 m. rugpjūčio 3 d., mokyklai vadovaus Auksė Sapežinskienė.

Pagal teisės aktus švietimo įstaigų vadovai parenkami konkurso būdu. „Konkursas į Alytaus r. meno ir sporto mokyklos direktoriaus pareigas jau buvo skelbtas ne kartą, tačiau nė vienam reikalavimus atitinkančiam asmeniui nepareiškus noro dalyvauti, konkursai neįvyko. Ateityje vėl bus skelbiamas konkursas minėtos įstaigos vadovo pareigoms eiti, tačiau siekiant efektyvaus ir optimalaus veiklos vykdymo laikinai įstaigai vadovauti nuo rugpjūčio 28 d. paskirta A. Sapežinskienė“, - sakė savivaldybės administracijos Teisės ir vidaus administravimo skyriaus vedėja Erinija Perednikaitė.  

Auksė yra baigusi Kauno technologijos universitetą, kuriame įgijo Chemijos inžinieriaus mokslo bakalauro laipsnį, Vytauto Didžiojo universitete - mokytojo profesinės kvalifikacijos II laipsnio magistrą, Vilniaus universitete - vadybos ir verslo administravimo magistro kvalifikacinį laipsnį.

Sukaupusi nemažą ES projektų įgyvendinimo bei ekspertinio darbo patirtį šiuo metu A. Sapežinskienė dirba lektore Alytaus profesinio rengimo centre ir Alytaus kolegijoje.

Pastaruoju metu įstaigos vadovo funkcijos buvo pavestos vykdyti įstaigos darbuotojai – mokytojai metodininkei Laimai Zalanskienei.

Alytaus rajono savivaldybės informacija


Komentarai

3
Komentuoti
Žinau2019-08-01
Puiki moteris ir puiki specialistė. Sėkmės
Jo2019-07-31
Mindaugo maldos buvo išklausytos
Aa2019-07-31
Veterinorius sukergė sporta ir kultūra, kai Lietuvoje sportas ir švietimas draugauja....
traffix.lt