25 c Alytus
Sekmadienis, Birželio 7d.
SportasKrepšinis
2019 Liepos 30d.
3

Už Alytų turėtų žaisti aukštaūgis iš Rusijos

titlePrie Alytaus „Dzūkijos“ turėtų prisijungti patyręs aukštaūgis iš Rusijos D. Sokolov

Lietuvos krepšinio žiniasklaida trimituoja, kad prie Alytaus „Dzūkijos“ turėtų prisijungti patyręs aukštaūgis iš Rusijos Dmitrij Sokolov. Patys „dzūkai“ šios žinios dar nepatvirtino, tačiau Alytus rusams ir kitiems pajėgiems užsieniečiams ne kartą jau buvo tapęs sėkminga tarpine stotele pakeliui į aukšto biudžeto komandas Lenkijoje ar pan.

„Mano ūgis – 214 cm, didžiojo piršto ilgis – 20 cm, kumštis – 30 cm”, - prieš keletą metų viešėdamas Prienuose vykusiame tarptautiniame „One team cup“ turnyre ir treniruočių stovykloje Birštone prisistatė aukštaūgis D. Sokolov. Tuomet jis rungtyniavo Volgogrado „Kraniy oktiabr“, o prieš tai su Maskvos CASK 4 kartus buvo tapęs Rusijos krepšinio čempionu ir dusyk – VTB lygos nugalėtoju.

D. Sokolov, profesionalaus krepšininko karjerą 2000 m. pradėjęs Stavropolio (Rusija) „Dinamo”, 2004 m. tapęs geriausiu jaunuoju Rusijos krepšininku, be minėtų Maskvos, Stavropolio ir Volgodrado komandų taip pat yra rungtyniavęs Rostovo „Lokomotiv”, Kazanės „Unics” gretose, o paskutinį sezoną priklausė Rimo Kurtinaičio treniruojamai pamaskvės „Chimki” ekipai.

Už Alytų anksčiau rungtyniavo, po to į Gdynės (Lenkija) komandą persikėlė iš Rusijos atvykę Maksim Morozov, Anton Kobylinskij, už „Dzūkiją“ taip pat žaidė rusai Fiodor Dmitrijev, Jegor Gontariov.


Komentarai

3
Komentuoti
Fill2019-07-31
Gerai pasakyta "uz alytu" :)
algis2019-07-31
Atsargiai, gali rusai infiltruot zvalga o dar auksto ugio daug info surinks
wow2019-07-30
nerašykit jus tokių straipsnių ,,jus gi beretėm tuo užmėtys
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Tėvo diena | Mano aktyvus tėtis