SportasFutbolas
2019 Liepos 28d.
12

Po vasaros atostogų DFK „Dainava“ grįžo triuškinančia pergale

titleDainaviškių kolumbietis J. L. Balanta-Caracas įmušė 15-ąjį savo įvartį LFF I lygojeDomanto Aleksyno nuotr.

Į Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygos pirmenybes namų susitikimu su Mažeikių „Atmosfera“ grįžo DFK „Dainava“.

Išvykoje lygiosiomis (1:1) pirmame rate sužaidę dainaviškiai namų susitikimą pradėjo įvartį pralaisdami pirmieji (0:1). Po minutės Martynas Vasiliauskas rezultatą išlygino (1:1), o 20 min. alytiškiai jau pirmavo (2:1) po Andriaus Kazakevičiaus įvarčio. Pirmame kėlinyje dar pasižymėjo Renatas Banevičius, dukart – kolumbietis Jose Luis Balanra Caracas ir į pertrauką DFK „Dainava“ žygiavo iš esmės jau išprendusi susitikimą (5:1).

Antrame kėlinyje vėl buvo taiklus J. L. Balanta-Caracas, įmušdamas 15-ąjį savo įvartį I lygoje, dukart priešininkų vartininką nuginklavo kitas dainaviškių kolumbietis Vicente Mena Cuesta, įvartį pridėjo Alanas Marčiukaitis, šeimininkai šventė ryškiausią pergalę šiame sezone (9:1).

Tai buvo pirmosios iš penkerių namų rungtynių. Alytaus miesto stadione rugpjūčio 2 d. priims „Vilniaus vytį”, 18 d. – Kauno „Hegelmann Litauen”, 21 d. – FK „Vilnių”, o 25 d. – FC „Pakruojį”.