5 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūraRėmėjų turinys
2019 Liepos 26d.
0

„Superfiesta“ Dainų slėnyje: V. Šiškauskas, „Lietuvos balso", „Eurovizijos" lietuviško finalo laimėtojai, daug kitų atlikėjų ir pramogų

titleNuotraukų galerija

Rugpjūčio 9 d., penktadienį, vėl atgims Dainų slėnis, jį savo koncertams Alytuje pasirinko per Lietuvą keliaujanti „Superfiesta“.

Alytaus Dainų slėnyje lauks daugybė pramogų, patiekalai, gėrimai ir, žinoma – koncertai.

Po daugelio metų į Dzūkijos sostinę grįžtančios „Superfiestos“ programą vairuos Vytautas Šiškauskas.

Apie sodžius ir ne tik dainuojančiam šalies maestro scenoje talkins „Lietuvos balso“ nugalėtoja vokalistė Junà (Justina Budaitė) ir lietuviškosios „Eurovizijos“ finalo laimėtojas dainininkas Jurijus (Jurijus Veklenko).

Ir tai – dar ne viskas, nuo „Superfiestos“ scenos savo dainomis taip pat dalinsis popatlikėjasTomas Bagdonavičius, merginų duetas „Vega“ ir vaikinų trio „Bernužėliai“.

„Taip pat – magija, lazeriai ir ugnis!“, - ne tik muzikinę fiestą Dainų slėnyje žada organizatorė „Emidija“, esant reikalui, pasiliekanti teisę renginio programą keisti.

„Superfiestos“ koncertų Dainų slėnyje pradžia – 19 val. (žiūrovai įleidžiami nuo 18 val.). Išankstinius bilietus (nuo 7 Eur) įsigykite Alytuje: „Spoto“ kavinėje (S. Dariaus ir S. Girėno g. 11, II aukšte), „Kristalų namuose” (Vingio g. 6) ir internete ČIA.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt