7 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
VideoreportažaiAlytusPolitika
2019 Liepos 26d.
9

100-as naujosios Alytaus miesto valdžios dienų (©️ FOTOGALERIJA. VIDEOREPORTAŽAS)

titleNuotraukų galerijaKrivasvideo.lt nuotr.

„Prabėgo 100 dienų, kai Alytus turi naujus miesto vadovus“, - paskelbė ir į netradicinį nuveiktų ar dar planuojamų darbų pristatymą neoficialioje aplinkoje Dzūkijos sostinės žiniasklaidą pakvietė nuo pavasario alytiškiams tarnaujanti miesto valdžia.

Pokalbis buvo surengtas prie didžiosios Dailidės ežerėlio, čia esančiame „Vivi wake“ vandenlenčių parke.

Paplūdimio aplinka ir ant liepto sėdmaišiuose susėdusi miesto pagrindinių vadovų penkeriukė simboliškai priminė gelbėtojų temą.

Nuotaikingame renginyje dalyvavo Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis, jo pavaduotojai Jurgita Šukevičienė ir Šarūnas Klėgeris, savivaldybės administacijos direktorius Rolandas Juonys bei jo pavaduotoja Neringa Rinkevičiūtė.

„Turėsime antrąjį administracijos direktoriaus pavaduotoją“, - savo komandos papildymą artimiausiu metu žadėjo N. Cesiulis, planuojantis turėti ir vieną arba du asmenis, patarinėsiančius jam, kaip merui.

Meras taip pat pastebėjo vedančiųjų specialistų kaitą Rotušėje (šiuo metu trūksta dviejų skyrių vedėjų), neatmetė permainų, galimų savivaldybės skyrių jungimų, keitimų, tačiau darbuotojais sakė esąs daugiau ar mažiau patenkintas ir tvirtino, kad tam tikrų reorganizacijų prireiks siekiant geriau įveiklinti Pramonės parką bei Laisvosios ekonominės zonos įkūrimo atveju.

N .Cesiulis ir vicemerė J. Šukevičienė pasidžiaugė savo atostogomis. Abu miesto vadovai šią vasarą įsirašė į ypatingąjį „atostogautojų klubą“. Iki minėtų politikų Dzūkijos sostinės savivaldoje nebuvo praktikos atostogauti neišdirbus pirmųjų 100-o dienų. Tiek meras, tiek vicemerė savo atostogų būtinumą grindė juos nuvarginusia priešrinkimine kampanija. Vicemeras Š. Klėgeris patvirtino, kad nuo kadencijos pradžios turėjęs vos 2 laisvas darbo dienas.

Kaip per pirmą 100-ą dienų dirbo, atostogavo Alytaus miesto vadovai, sužinokite žiūrėdami šį reportažą mūsų Youtube videokanale:

Jeigu tavęs dar nėra tarp tūkstančių Alytausgidas.lt TV prenumeratorių,

užsiprenumeruok mūsų videokanalą (nemokamai) darbar ir čia:

www.youtube.com/alytausgidastv

Fotogalerija

 • Zenono Šilinsko nuotr.
 • Zenono Šilinsko nuotr.
 • Zenono Šilinsko nuotr.
 • Zenono Šilinsko nuotr.
 • Zenono Šilinsko nuotr.
 • Zenono Šilinsko nuotr.
 • Zenono Šilinsko nuotr.
 • Zenono Šilinsko nuotr.
 • Kęstučio Krivo nuotr.
 • Kęstučio Krivo nuotr.
 • Kęstučio Krivo nuotr.

Naujausios žinios

Komentarai

9
Komentuoti
Angie De Groot2019-08-31
https://cutt.us/NO_STRESS
==========================
- Improves the quality of your sleep
- Helps you to stay focused and productive
- Enhances brain recovery
- Combats anxiety
- Stay calm and focused
- Relief Anxiety
- Natural plant based anti stress complex
- Recover quicker
- Enhances sleep quality
- Keep up performance even on the most stressful days
*********************************************
https://cutt.us/NO_STRESS
ana2019-08-15
cesiulis su kompanija paatostogavo , nuleke i kinija, sukele pasipiktinima sporto bendruomeneje , papiktino alytaus zmones su aeroromu, ruosiasi paleketi i amerika, o kokia musu miesto vizija , kas bus su gelezinkelio viaduku ir t.t. tyla ....... Gaila, kad nesubrende kaip vadovai ateina i valdzia. Miestas tai nnemazas ukis kur reikia ukisku vadovu
bomzas2019-08-05
nu va matot atsisedo pas v1v1 nesedo apsnerkstose pavesinese ir prie sunuku ir anytuku prikakoto plezo kurio nei niekasne tvarko nei kakalu neisgreboja .jei koks subuojantis diedas depozito butlioka pakelia is aa infastrukturos tai ir visas plezo grozis.
citata2019-07-29
"aparatas dirba, daro"
algis2019-07-29
skaiciau kad tvarkomi asfalto itrukimai bet vidzgiry to nesimato ,ypac likiskeliu g
Andrius2019-07-27
Kaip animacinio filmuko personažai …"na kurmiai, paskaičiuojam… čia pridedam iš šito padauginam ir padalinam" ...rezultatas - didelis apvalus nulis.
Žinantis2019-07-27
Galima pasakyti kas valdo merą,nes vieta kur vyko diskusijos priklauso V.Grigaravičiaus sūnui.
Nesvarbus.....2019-07-26
Jūs paaiškinkite Alytaus gyventojams,kokia yra situacija su pramonės rajono laisvomis teritorijomis, kur yra visos komunikacijos ( arba labai arti jų ). Ir kodėl reikia viską pradėti iš naujo...?
Ase2019-07-26
Ka pasakyt nieko,Alytus didelis miestas,bet patareju reik,nu kam galvot,jai galima gimines ar draugu pazystamus ikist,kas toliau?ne is sito mero ir nieko gero nebus,nes del to kad laimi ne paprasti pretendentai,o jau ale miesto meru ale miestu meru,bet paziurekit,rajono mero deklaracija pries bunant meru,ir paziurekit dabar,tai kas durniai meras ar tautieciai,vienareiksmiskai tautieciai nes neturejo nieko o dabar save turtuoliu skaito,vagis i ,,,Sibira,,dar LT privaloma tarnyba ,tai ka saugot,ne,o as laukiu.
traffix.lt