1 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūra
2019 Liepos 23d.
0

Atraskime Alytaus istorijas kartu

titleNuotraukų galerija

Alytus gali didžiuotis parkais, ežero pakrantėmis, Nemuno krantais, romantiška atmosfera spinduliuojančiomis vaizdingomis apylinkėmis bei įdomia istorija. Alytiškiai ir miesto svečiai mėgsta laisvalaikį leisti gamtoje, vaikščiodami įvairiais miesto takais, kurių ilgis siekia apie 30 km. O kad pasivaikščiojimas būtų įdomesnis ir informatyvesnis, Alytaus miesto savivaldybė kartu su #walk15 sukūrė meilės istorijų taką.

Vaikščiodami šiuo taku galėsite ne tik grožėtis gražiausiomis Alytaus vietovėmis,  daugiau sužinoti apie skirtingus take sutinkamus objektus (pvz., „Alytus-Myliu“ roželių širdelę, meilės metrus, piliakalnį, Senamiesčio skverą, buvusį kino teatrą „Taika“ ir kt.), bet ir pajausti romantiškas meilės akimirkas. Trasą sudaro 8 tūkst. 800 žingsnių, t. y. 6,7 km. Kiekvienas trasos objektas turi savo aprašymą lietuvių ir anglų kalbomis, tad laisvai keliauti šiuo maršrutu galės ir svečiai iš užsienio. Tikėtina, kad kiekvienas, įveikęs  šio maršruto trasą, dar labiau pamils Alytų.

#walk15: nemokama mobilioji programėlė, ją įsidiegę savo telefone, galėsite kaupti žingsnius ir už tam tikrą sukauptą jų kiekį iškeisti juos į nuolaidas daiktams ar paslaugoms.  Šiuo metu programėlėje galima rasti per 50 skirtingų ėjimo maršrutų visoje Lietuvoje. Taip pat galima registruotis į įvairius iššūkius ir eiti, pvz., už savo miestą, mokyklą ar kt.  Plačiau – ČIA.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt