15 c Alytus
Penktadienis, Birželio 5d.
SportasKrepšinis
2019 Liepos 21d.
0

„Dzūkijoje“ lieka su alytiške susižadėjęs krepšininkas

title

Su treneriu iš Slovėnijos Andrej Urlep ir keliais pajėgiausiais jo treniruotais žaidėjais atsisveikinusi „Dzūkija“ paskelbė artėjančio sezono naujieną – Alytaus komandoje lieka ketverius metus čia žaidęs Paulius Danisevičius.

Apsispręsti dėl dar vieno sezono Dzūkijos sostinėje įžaidėjui nebuvo sunku – šią vasarą jis susižadėjo alytiške, „Aušrinės“ šokių studijos šokėja Simona, o taip pat dar ir sužinojo, kad prie „Dzūkijos“ vairo stos jam gerai pažįstamas Valdemaras Chomičius.

Praėjusiame Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezone „Dzūkija“ tarp 10 komandų liko 8-a, o kovojant dėl atšokusių kamuolių čempionate buvo pati geriausia. Šį pasiekimą garantavo antrą LKL kovotojų sąrašo vietą užėmęs „dzūkas” Kerem Kanter. Šis legionierius iš Turkijos tapo naudingiausiu LKL žaidėju.

Dar vienas naudingiausių ir kovingiausių „Dzūkijoje“ buvo Paulius Petrilevičius, šią vasarą persikėlęs į „Pieno žvaigždes“. Šioje Pasvalio ekipoje karjerą tęs ir geriausias rezultatyvių perdavimų ant Alytaus parketo kūrėjas Dominykas Domarkas.

Be „Dzūkijoje“ likusių V. Chomičiaus ir P. Danisevičiaus, komandai dar priklauso bosnis aukštaūgis (213 cm) Ibrahim Mulaomerovič bei du vietiniai žaidėjai – Mindaugas Sušinskas ir Tomas Pačėsas jaunesnysis.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Tėvo diena | Mano aktyvus tėtis