4 c Alytus
Šeštadienis, Gruodžio 5d.
Laisvalaikis ir kultūraAlytausgidas.lt rekomenduoja
2019 Liepos 21d.
0

Pirmąjį Alytaus bliuzo festivalį pagerbs ir Lietuvos bliuzo karalienė, ir svečiai iš užsienio

titleNuotraukų galerijaAlytaus bliuzo festivalio metu Rotušės aikštėje rugpjūčio 3-iąją išgirsime daug autorinio bliuzo, bliuzroko, o taip pat ir profesionaliai atliktų žinomų kūrinių, kurių visą rinkinį atliks Lenkijoje sparčiai populiarėjanti grupė „Zeppelinians", įspūdingai atliekanti „Led Zeppelin" kūrinius

Alytuje vykusio pirmojo bliuzo muzikos koncerto 3️0-mečio proga į Dzūkijos sostinę grįžta Jo Didenybė bliuzas. Visus tikro garso muzikos mylėtojus į miesto širdį, Rotušės aikštę, kviečia pirmą kartą rengiamas festivalis „Alytus blues fest“.

„Laikas bliuzui!“, - skelbia festivalio organizatorė „3A studija” ir Alytaus bliuzo klubas, į pirmąją programą atrinkę perliukus iš vietinės ir aplinkinių šalių bliuzo, bliuzroko scenų.

Rugpjūčio 3️-iąją gyva muzika Alytaus miesto centre dalinsis Jos Ekscelencija Lietuvos bliuzo karalienė Arina ir grupė „Veto bank“, mūsų šalies bliuzo orkestras „Lithuanian blues orchestra“, užsienio kolektyvai „Cross B Band“ (Baltarusija) ir „Zeppelinians“ (Lenkija) bei festivalio šeimininkų komanda „Andy Abro Band“.

Šventės metu išgirsime daug autorinio bliuzo, bliuzroko, o taip pat ir profesionaliai atliktų koverių, kurių visą rinkinį atliks Lenkijoje sparčiai populiarėjanti grupė, atliekanti „Led Zeppelin" kūrinius. „Atlikimas - tarsi originalas, o vokalistas - kaip iš akies trauktas Robertas Plantas", „Grupė, kuri ne tik atlieka neeilinius koverius, tačiau tai daro išskirtinai gerai ir ypatingai nuoširdžiai", „Led Zeppelin" taip sudomino, kad dabar privalau išgirsti ir pačius „Led Zeppelin" - taip ir daugiausia su susižavėjimu apie pirmojo „Alytus blues fest" svečius „Zeppelinians" atsiliepia apsilankę jų koncertuose.

Nemokama!

Alytaus bliuzo festivalyje šiemet nebus bilietų, mat koncertus dovanoja Alytaus miesto savivaldybė ir kiti renginio rėmėjai bei organizatoriai. Pastarųjų teigimu, pirmąjį rugpjūčio šeštadienį Rotušės aikštę valdys atvirų širdžių muzika, tačiau visų atvykusiųjų lauks ne tik atgaiva sielai, tačiau ir kūnui - šventinė prekyba ir, žinima, geras laikas, pramogos suaugusiems bei vaikams.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt