17 c Alytus
Sekmadienis, Rugsėjo 20d.
112Transportas
2019 Liepos 21d.
0

Stirną nukirtęs pareigūnas vairavo blaivus, kiti vairuotojai važiavo girti kaip „šernai“

titleAsociatyvi iliustracijaAlytausgidas.lt nuotr.

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) operatyvaus valdymo skyrius informuoja apie ypatingus įvykius, turinčius nusikalstamų veikų požymių, dėl kurių pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Sekmadienio naktį, apie 1 val., Alytaus apskr. VPK tarnybinis automobilis „VW Transporter“, vairuojamas vyr. patrulio, partrenkė į važiuojamąją kelio dalį staiga išbėgusią stirną ir ją mirtinai sužalojo. Automobilis apgadintas nežymiai, pareigūnas vairavo tarnybos metu, buvo blaivus.

Kiti savaitgalį sulaikytieji vairuotojai važiavo girti, kaip „šernai“.

Šeštadienio vakarą, apie 21 val., Varėnos rajone, kelio Varėna - Marcinkonys - Kabeliai, dešinės pusės šalikelėje, rastas gulintis motoroleris, o šalia – vyriškis, gimęs 1971 m., kuriam buvo nustatytas 3,27 prom. neblaivumas.

Šeštadienio vakarą, apie 19 val., Alytuje, sustabdytas automobilis „Kia Rio“, kurį vairavo neblaivi, 1970 m. gimusi moteris, jai nustatytas 3,15 prom. girtumas. Ji sulaikyta ir uždaryta į Alytaus apskr. VPK areštinę.

Šeštadienio rytą, apie 11.30 val., Prienų r. Mauručių kaime sulaikytas 1964 m. gimęs vyriškis, kuris jam priklausantį automobilį „VW Passat“ vairavo neblaivus, nustatytas 3,90 prom. girtumas. Vyriškis sulaikytas 48 val. ir patalpintas į areštinę.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt